AniTube » Аніме » Бойовик » Королівство (2 сезон) / Kingdom 2nd Season
16+

Королівство (2 сезон)

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Kingdom 2nd Season
Рік випуску аніме: 2013
Жанр: Бойовик, Війна, Історія, Сейнен, Субтитри
Режисер: Іванаґа Акіра
Студія: Studio Pierrot
Серій: 4 з 39 (25 хв.)
Переклад: error

Дивитися Королівство (2 сезон) онлайн

Спадкоємець королівського престолу Ін Чжен ліквідує всіх змовників і повертає собі титул. У юного володаря дуже мало надійних союзників, адже багато пали в боях, а значна частина союзників лише займає вичікувальну позицію і дивиться, на що ж здатний хлопець. Реальна влада опиняється в руках колишнього купця. Лю Бувея - невиправного авантюриста, який за допомогою інтриг і підкупу досяг титулу канцлера. Хитрун проявляє уявну лояльність в бік головного героя, хоча в реальності він в найближчому майбутньому планує зайняти місце короля.
Тим часом жадібні сусіди не впускають можливості атакувати цінських варварів, які страждають від виснажливих міжусобиць. Кожен мріє отримати «ласий шматочок» , можливо, держава давно б загинула. Але є місцеве ополчення, лідером якого є Шен - колишньої сільський хлопчина, який зумів стати наближеним молодого принца. Правитель не боїться спиратися на простий люд.
Приємного перегляду
Літо 2013
3 дні і 14 годин тому
104
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
7.5/10 (4)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Danielwoolf Анімешник
Дата: 14 січня 2021 13:53
  • Danielwoolf Анімешник
    Дата: 14 січня 2021 10:57
    ТАК! Боги почули мої молитви! Я вже передивився російською і перечитав манґу, але всеодно буду дивитись українською, бо Королівство просто прекрасне!