AniTube » Аніме » Драма » Вона пізнала неба блакить / Sora no Aosa wo Shiru Hito yo

Вона пізнала неба блакить

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Sora no Aosa wo Shiru Hito yo
Рік випуску аніме: 2019
Жанр: Драма, Музичний
Режисер: Наґай Тацуюкі
Студія: CloverWorks
Серій: 1 з 1 (1 год. 55 хв.)
Переклад: Shermahn
Ролі озвучували: SoulemBoom, Ідея, Макс Лєтов, Альона Білоусова

Дивитися Вона пізнала неба блакить онлайн

Аой Айой ходить до старшої школи та живе разом зі старшою сестрою Акане. Вони живуть самі після трагічної події, що забрала їх батьків 13 років тому. Відтоді Акане піклується про молодшу сестру самотужки, тому після закінчення школи Аой збирається поїхати до Токіо, щоб полегшити життя своїй сестрі та побудувати музичну кар'єру, на яку її надихнув колишній хлопець Акане - Шінносуке "Шінно" Канамуро. Шінно був частиною місцевої групи до тих пір, поки не поїхав до Токіо, щоб стати професійним гітаристом.
Приємного перегляду
Осінь 2019 InariDuB
6 днів і 11 годин тому
190
Олександер
ПЛЕЄР
9.1/10 (7)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
АдмінКО
Дата: 13 січня 2021 15:22
Розкішний фільм. Дякую
  • TrIgeR_256 Кавайний меценат
    Дата: 13 січня 2021 01:03
    Дуже дякую за переклад та озвучення, зворушлива та надихаюча історія. Можливо деякі ситуації не завжди реальні та логічні, але в підлітків все не так і просто, багато хто з них живе у видуманому ними ж світі, не помічаючи зусилля дорослих, часом направлених на банальне виживання.
    Особливо слід відзначити музику, зображення на екрані супроводжується J-Rock-ом або чудовими фортепіанними композиціями, які бездоганно доповнюють враження та емоції, окремо дякую за переклад пісень, бо без них втрачається зміст деяких подій та вчинків.
    The film is directed by Tatsuyuki Nagai and written by Mari Okada, with Masayoshi Tanaka designing the characters and serving as chief animation director - до цього також нічого додати...