УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Кадо: правильна відповідь

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2017
Жанр: Драма, Фантастика
Режисер: Мурата Кадзуя
Студія: Toei Animation
Серій: 12 з 12 (23 хв.)
Переклад: Maslinka
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Кадо: правильна відповідь онлайн

Урівноважений і розсудливий Коджіро Шіндо – урядовець і майстер перемовин, який має чисту репутацію. Під час його польоту у відрядження, зненацька в небі матеріалізуався гігантський куб, і літак разом з усіма пасажирами був поглинений у загадкову структуру.

Поки японська влада намагається встановити походження та властивості куба, Шіндо зустрічається з прибульцем Яха-куй Джа-Суніною, який набуває людської подоби. Він запевняє Шіндо, що пасажирам нічого не загрожує, а сам прибулець потребує перемовин з людством.
Приємного перегляду
Весна 2017 / GweanMaslinka
2 роки і 2 місяці тому
2K
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.7/10 (19)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Korzhov666 Анімешник
Дата: 17 жовтня 2022 01:44
Дивився це аніме раніше, зараз вирішив перешлянути. Чимало філософських питань піднімається. Деякі речі навіть  у підтексті перекликаються з реальністтю. Розвиток людства протягом останніх 50 років дійсно пришвидшився шаленнмими темпами. Від радіо та телевізорів до комп'ютерів, смартфонів, мережі інтернеь, та автоматизації багатьох процесів.Проте це дійсно несе великі ризики...
Прогрес йде зараз набагато швидше, ніж розвивається людство.Тут є над чим задуматись.
 • Malnormalulo Отаку
  Дата: 23 вересня 2022 15:18
  7/10
  Дякую за роботу 

  --------------------
 • Aly36 Анімешник
  Дата: 23 листопада 2021 21:08
  Хороший серіал. З цікавим розвитком подій та з розкриттям філософських питань. Навіть якщо здається, що сюжет занадто прямолінійний - це не так, і наприкінці серіалу це стане зрозуміло. Мені сподобалося, що серіал вкотре піднімає питання, хто така Людина і що таке Людство.  

  Єдине, що вкрай не вистачає в серіалі - це переклад субтитрів і тексту. Не виключаю, що я не розібрався, як їх включити - але не знайшов цієї опції. А тут багато текстових коментарів, які покращують розуміння ситуації.
 • commander Ermine Анімешник
  Дата: 19 травня 2021 03:48
  красно дякую за озвучку та переклад  Гвен та Маслінка!!!
  початок класний. Тут і чудовий дипломат Шіндо, і Кадо - як з того серіалу "зоряна брама" де були Древні. Але потім під кінець, серії десь з 9 чи 10 все полетіло униз, прямо к чортам-бісам... Поставлю 9 із 10. Кінець все зіпсував..
 • df4700 Анімешник
  Дата: 8 квітня 2021 12:53
  Дякую за озвучку!
 • new_garden Анімешник
  Дата: 2 квітня 2021 21:07
  Дякую за переклад такого чудового твору.
 • TrIgeR_256 Отаку
  Дата: 17 березня 2021 22:41
  Дякую за переклад та озвучення, чудова наукова фантастика, дуже нагадує класичні твори Si-Fi. Звичайно, присутні ніппонські особливості як ото похід на фестиваль чи взаємодія в колективі та з керівництвом, проте багато роздумів про прогрес людства чи вплив конкретних технологій на цивілізацію по стилю більше характерні саме для американських чи європейських авторів. Графіка ніби 3-D і доволі кострубата, але з часом все менше звертає на себе увагу, бо чудова адаптація від G&M та музичне оформлення концертують увагу саме на сюжеті серіалу, що й було, думаю, головним задумом авторів. Персонажі розкриваються лише через події і практично немає звичних для аніме повернень у минуле, що дозволило не розтягувати серіал. Трохи розчарував кінець, бо все ж головні герої повели себе не зовсім послідовно, проте таке закінчення також відповідає багатьом фантастичним творам і дає можливість логічно завершити проект, як і продовжити, при бажанні.
  Ще раз дякую за можливість подивитися серіал, чудова робота від G&M, наснаги з наступними проектами.
 • dimagromyko Перекладач
  Дата: 12 січня 2021 21:22
  Це саме фантастика - майже відсутній екшен, неквапливий розвиток подій, проте чудовий твір з купою науково-фантастичних ідей, та й сам твір по-справжньому оцінити вдається лише переглянувши його до кінця.