Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Подорож Елейни / Мандрівна Відьма: Подорож Елайни

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2020
Жанр: Пригоди, Фентезі, Субтитри
Режисер: Кубоока Тошіюкі
Студія: C2C
Серій: 12 з 12 (24 хв.)
Переклад: Maslinka, K0wbassa
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka, Melorin, Smile2You, Hoshi, VOLCUA

Дивитися Подорож Елейни / Мандрівна Відьма: Подорож Елайни онлайн

Ще маленькою Елейна захоплювалась серією книг “Пригоди Нікі”, яка складалася зі збірки коротких історій про пригоди відьми Нікі. Надихнувшись цими історіями, дівчинка пообіцяла собі та своїй матусі, що вирушить у подорож, коли виросте, і стане відьмою, як її улюблена героїня.

Минули роки, і Елейна здійснила свою дитячу мрію. Вона довго мандрувала світом і відвідала найрізноманітніші місця. Дівчина й досі продовжує подорожувати. Але куди ж зрештою заведуть її пригоди?
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 2020 / GweanMaslinka / UkraineFastDUB
рік тому
7.5К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.4/10 (43)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
nurosaka Анімешник
Дата: 3 червня 2021 10:36
Дехто критикує цю анімеху разом з Кіно. Так от - Кіно крута штука (оригінал - роман, потім аніме, а тепер я маю манґу). Мене верне від моралі у Елайні. ВОни обидві просто спостерігають і дехто їх за це критикує. Скажу з власного мандрівного досвіду, що по-іншому тут ніяк, на жаль. І це можна зрозуміти тільки у подорожах. Кіно мені подобається, на відміну від цієї анімехи тому, що там іде тонка критика деяких соціальних явищ, але без моралі, а тут просто мораль. Як сказали нижче - мораль заради моралі. Після третьої серії я вирішила кинути це
 • Sebton Анімешник
  Дата: 6 лютого 2021 12:35
  Сподобалось. Красно дякую за озвучення!
 • AckiyBolt Перекладач
  Дата: 24 грудня 2020 02:21
  Озвучка Маслінки підчас давки винограду повноцінно передає відчуття від дропнутого тайтлу

  --------------------
 • 4uvak Анімешник
  Дата: 19 грудня 2020 14:22
  Це аніме залишає багато питань, але навіть незважаючи на це, воно мені сподобалось.
  Немає тут дратуючих персонажів, всі вони доволі приємні. 
  Дякую за змогу подивитися це аніме. 
 • TrIgeR_256 Кавайний меценат
  Дата: 19 грудня 2020 11:02
  Дуже дякую за переклад та озвучення, серіал залишив дещо двояке враження: з одного боку формат окремих історій-притч дозволяє швидко і коротко донести бажане, з іншого боку така форма можливо більше підходить як продовження основного твору, бо залишає достатньо прогалин в образах головних героїв. Остання серія виглядає як легка насмішка над іншими жанрами; очевидно, що має бути продовження і надіюся - це буде цільна історія, хай навіть в дорозі. 
 • 0rlaf Анімешник
  Дата: 19 грудня 2020 10:56
  Остання серія, напевно найгірша.
 • Stayler Анімешник
  Дата: 5 грудня 2020 00:32
  Фастдаб.... Ну серйозно.? 100 500 проектів половину з яких вами вже почато але не закінчено озвучувати а ви Ґвена з Маслінкою переовучуєте.? Еххх (
 • Mastermind Анімешник
  Дата: 2 грудня 2020 02:39
  Одже! Байдужість Елейни почала їй вилазити боком у 9тій серії.  he

  Також стало очевидним, що та "Нікі" яка "подорожуюча відьма" якою надихалась Елейна читаючи книжку казок - є ніхто інший як її власна мама (Це не спойлер, на це конкретно натякли в якійсь там 6й серії). Яка також є знайомою або взагалі подружкою Флан - наставниці Елейни.
  Доречі, серій з Флан - мені сподобались найбільше.

  Логічний недолік: Елейна вивчала магію все своє свідоме життя, щоб стати відьмою. І після того як стала нею - абсолютно перестала далі займатись/вивчати магію. Єдине, що вона постійно використовує це літати на мітлі, решта навиків майже ніколи не використовує. Виходить, що і відьмою їй ставати не треба було... Бо для чого? там ціла купа різних держав, в кожній свої закони і ніяких "ліцензій для польотів на мітлі" нетреба.

   і взагалі...  чесно кажучи, вона мені нагадує головного героя з роману А.Камю "Посторонній" про чувака який лише спостерігав за тим, що навколо нього відбувається, але не робив вагомого внеску. І саме це не подобається, такі герої не цікаві.

  Побільше б Флан в історіях  eo
 • furunze Анімешник
  Дата: 30 листопада 2020 00:19
  dimagromyko, просто всратий тайтл це одне. Всратий тайтл, що претендує на ілітарність — це зовсім інше. Хоча я не назву Елейну прямо всратим тайтлом.
  Його хоча б зроблено з якимсь смаком, і люди, що над ним працюють дійсно запарювалися над результатом. На це аніме хоча б дивитися приємно. Але воно дійсно тупе. Це просто мораль заради моралі… хоча в деяких серіях навіть моралі немає — лише гіперболізовані замальовки на якусь тему. Але навіть це фігня, бо усі ті історії передбачувані і зовсім ніякі. Мені навіть слів бракує, щоб описати це. До речі, повертаючись до всратих тайтлів, їх же ж і дивишся знаючи, що вони всраті. Очікування низькі, то й розчарування не буде. А тут бачиш топовий тайтл, хорошу першу серію… а далі суцільна жуйка на абсолютно рандомні теми. Звідси й розчарування і бажання написати свої думки про цей тайтл.

  П.С. Так, я подібні аніме не дивлюся, бо їх дуже мало. Я знаю Кіно (перший сезон дропнув, а другий дивився до кінця), знаю Мушіші (чув, що теж схоже за жанром, але не дивився) — це й усе.

  До речі, забув написати, що жуйка ця ще й несвіжа.
 • dimagromyko Кавайний меценат
  Дата: 29 листопада 2020 23:06
  Цитата: furunze
  Це аніме з кожною серією все тупіше й тупіше. Я навіть не знаю, з чого більше горіти: з того, що це точна копія Кіно, чи з того, що воно таке ж тупе, як і Кіно… У мене від таких тайтлів зникає бажання дивитися аніме в принципі. Просто не розумію, як можна настільки тупі речі робити… і чому глядачів у них стільки, що вистачає на повністю аналогічну роботу? Чому ця аналогічна робота в топах?

  Є ж ціле медіа, з крутими комедіями, хорошими драмами, непоганими трилерами, цілою палітрою тайтлів про coming of age, хентаєм та еччі врешті-решт! Але ні, люди обирають оцю повністю банальну та передбачувану діч. Міядзакі, по ходу, щось знає, якщо каже про смерть аніме.

  Якби ти справді хотів дивитися аніме а не просто тупо шукав уваги для свого его - то обрав би для хейту один з сотень гімняних, а не один з топ-10 тайтлів сезону. (Та й до того ж, ти б цей тайтл дропнув би, а не продовжував дивитись - більше 40 тайтлів у цьому сезоні разом з тими що на Нетфліксі - обирай що хочеш...)

  П.С. Ти ж так у порівняння з Кіно вчепився, тому що окрім Кіно нічого схожого більше не бачив? Чи, може, навіть порівняння з Кіно тобі десь підказали, на якомусь редиті? ;) - Я тобі відкрию страшну "таємницю", навіть Кіно - був далеко не першим тайтлом який використав такий художній прийом з подорожами і окремими історіями під час подорожі...