Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

16+

Втрата людяності

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2019
Жанр: Драма, Історія, Психологія, Сейнен
Режисер: Кізакі Фуніморі
Студія: Polygon Pictures
Серій: 1 з 1 (1 год. 50 хв.)
Переклад: Maslinka
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Втрата людяності онлайн

Токіо, 2036 рік: неймовірний прорив у медицині забезпечив людству перемогу над самою смертю… Завдяки внутрішнім наномашинам і системі ЗЛАД, мережа якої контролює все, люди не страждають жодними хворобами, травми не вимагають лікування, а тривалість життя складає 120 років.

Але в усього є зворотний бік. Японська нація після того, як отримала бажане, деформується: настає економічна нерівність, етичний декаданс, забруднення навколишнього середовища; з’являються “втрачені” – аутсайдери, які самі відключаються від мереж ЗЛАД.
Приємного перегляду
Осінь 2019 / GweanMaslinka
рік і 3 місяці тому
948
sashko san
ПЛЕЄР
6.8/10 (9)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат

Дата: 17 лютого 2021 21:26
Дякую за переклад та озвучення, проект доволі посередній, подивитися можна, але не варто очікувати багато - початок інтригує, а далі сюжет суперечливий і поведінка героїв не зовсім логічна, хоча може бути просто дуже японською.
  • Greendt Анімешник
    Дата: 24 липня 2020 15:37
    Раджу до перегляду, а далі засвіти/спогани.
    Сюжет почав просідати після як вони розрюмсалися в край. Яка ще мрія Йошіко.... А ще той лажовий епік в кінці, як же це погано вийшло. Звісно це кращі перспективи ніж раніше пропоновані. А початок був класним, було цікаво. 
    Дякую усім за переклад цього чуда!