Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Дівчинка-вбивця. Ляльковий театр

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2008
Жанр: Бойовик, Війна, Драма, Фантастика
Режисер: Ішіодорі Хіроші
Студія: Artland
Серій: 5 з 13 (25 хв.)
Переклад: Black Gamer
Ролі озвучували: Eredelka, Ігор Дробот, Anytka, Yaroporuko, Сашко

Дивитися Дівчинка-вбивця. Ляльковий театр онлайн

Пряме продовження історії про маленьких дівчаток, котрих перетворили у кіборгів-убивць.
Мова піде про протистояння з мафією яка тренувала собі молодого хлопчину вбивцю.
Приємного перегляду
Зима 2008 / Kaizoku
10 місяців і 2 тижні тому
772
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
7.5/10 (10)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
furunze Анімешник
Дата: 5 листопада 2020 09:37
Цей тайтл не можна порівнювати з першою частиною просто, бо в нього немає шансів. Єдиний, хоч якийсь плюс в ньому — тут починається сюжет.
Перший сезон — це просто історії для "затравки". Звісно, вони дуже круто зроблені. Меланхолійно-нуарна атмосфера личить тайтлу. Дизайн персонажів, хоч застарілий і дуже "широкоокий", але підходить як самим персонажам, так і тайтлу з його атмосферою в цілому. Бойові сцени та анімація теж були крутими. Але цілісного сюжету не було — лише окремі короткі історії для ознайомлення з сетингом.

У другому сезоні сюжет є… але платити за це довелося дуже слабкою якістю графіки і подачею усього на екрані, новим дизайном персонажів (я до нього, наприклад, навіть зараз звикнути не можу, хоча в манзі усі персонажі каваїзуються все більше, з кожним новим томом). Тим не менш, це аніме (саме другий сезон) не є поганим. Дешеве, подекуди кострубате, але так само наслідує манґу, вводить нових персонажів та ще більше розкриває старих. Це одна з найкращих "арок" манґи, її передали доволі непогано. Навіть фансервіс є у вигляді затравки на третій сезон (в кінці сезону показали головного персонажа наступних арок)… нажаль (або на щастя) третього сезону цього аніме так і не сталося.

Я вважаю, що другий сезон підійде як тим, хто зовсім не читав манґу, але кому сподобався перший (будь-чим), так і фанатам манґи (хоч і будете плюватися). Також він підійде тим, хто любить жорстокі сюжети, які будуються такими не лише заради фансервісу; людям, що люблять хороші сценарії і тим, хто зазвичай вболіває за злодіїв також (цікаво, що уся оригінальна історія розповідає про війну уряду з терористами, але по суті, робить "поганими" лише деяких дуже конкретних людей).