AniTube » Аніме » Драма » Без гри нема життя: Зеро / No Game No Life: Zero

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Без гри нема життя: Зеро

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2017
Жанр: Драма, Надприродне, Романтика, Фентезі
Студія: Madhouse
Серій: 1 з 1 (1 год. 46 хв.)
Переклад: Mantikor
Ролі озвучували: DpaHbaLT, Hoshi, Irennneri, MeloRin, Ninja, Daenzor, Suzume_Murakami, Rainy984, Lali, Ідея, Maxx_light, VOLCUA, Smile2You

Дивитися Без гри нема життя: Зеро онлайн

Фільм є продовженням однойменної новели, і починається на 6 томі (ТБ серіал розказує про події до 3 тому включно, а історія 6 тому не посилається на томи 4 і 5, які ще не анімовані). Єдиний Істинний Бог Тет, розказує історію боротьби Іманіті(людства) у Великій Війні, і як він став Єдиним Істинним Богом. Відсутність магічних навичок раси Іманіті стає очевидним, коли війна приходить в їхні домівки. Справжня сила інтелекту і кохання проявляється в цій епічній арці, що є приквелом до всесвіту No Game No Life.
Приємного перегляду
Літо 2017 / UkraineFastDUB
9 місяців і тиждень тому
1.2К
sashko san
ПЛЕЄР
8.8/10 (20)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
unfoegrtible_me Анімешник
Дата: 26 серпня 2020 12:30
Моя хронічна схильність любити сайд-сторі проявилась знову, пхпхах Фільм сподобався куди більше ніж серіал, проте є одне «але»: не подобається мені, що півфільму засновано на рожевих соплях. Духовну близькість Шуві й Світлобрисого можна було показати не настільки банальним й іраціональним способом, хоча можливо в цій іраціональності[даруйте вже мені цю тавтологію] таки щось є мене підкорило використання паралелей, обожнюю всеможливі відсилки
  • Regis101 Анімешник
    Дата: 14 липня 2020 19:30
    [Душевно].
  • Діма Ткаченко Анімешник
    Дата: 14 липня 2020 16:06
    Чудове аніме дуже не очікуваний кінець