Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Баунті Доґ

Рік випуску аніме: 1994
Жанр: Бойовик, Фантастика, Субтитри
Режисер: Хіроші Неґіші
Студія: ANIMATE
Серій: 2 з 2 (29 хв.)
Переклад: MrWednesday
Ролі озвучували: T1bara

Дивитися Баунті Доґ онлайн

У майбутньому людство колонізувало Місяць, звівши величні й світлі міста там, де колись була пустка. Однак є сила, яка не бажає присутності людей, відчуваючи ненависть до сміливців, які змінюють вигляд небесного тіла. Дивні хвилі енергії, що провокують аномалії в гравітаційному полі, виходять з глибин Місяця, де здавна знаходиться інопланетна істота, відома як Сліппер. Вона століттями очікувальна свого часу, щоб вирватися й знищити всіх людей як на Місяці, так і на Землі. Для розслідування тривожних явищ на планету прибуває тріо найманців "Баунті Доґ", що складається з Шоко, командира та єдиної жінки, Йошіюкі та Кея. Після прибуття Йошіюкі зіткнувся з Інес, дівчиною, дуже схожою на його кохану Яойой, що померла п'ять років назад. Перед смертю вона сказала, що чекатиме його на Місяці. Інес виявилась предком Яйой і створена Сліппер разом з багатьма іншими клонами, що бродять місячними містами. Ознайомившись з Землею багато століть тому й полюбивши її, вона почала захищати блакитну планету, всупереч волі Сліппер, яка жадала гибелі людства. Єдина можливість запобігти пробудженню інопланетної істоти — вбити її, поки вона спить в глибнах Місяця, що під силу лише Йошіюкі. Але перед тим слід розправитися з іншими клонами Інес, що не мають до Землі ніяких почуттів.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 1994 / FairyDUB
11 місяців і 3 тижні тому
1.5К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.2/10 (6)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Імператорська аніме-сторінка Анімешник
Дата: 6 лютого 2021 10:46
Баунті, райська насолода. Не всі зрозуміють Олди згадають.
  • TrIgeR_256 Кавайний меценат
    Дата: 17 січня 2021 22:58
    Дякую за переклад, класична фантастика (навіть на Місяці ЕПТ-монітори) ще шпигунські пристрасті та інопланетне кохання - все як має бути.