Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Баунті Доґ

Рік випуску аніме: 1994
Жанр: Бойовик, Фантастика, Субтитри
Режисер: Хіроші Неґіші
Студія: ANIMATE
Серій: 2 з 2 (29 хв.)
Переклад: MrWednesday
Ролі озвучували: T1bara

Дивитися Баунті Доґ онлайн

У майбутньому людство колонізувало Місяць, звівши величні й світлі міста там, де колись була пустка. Однак є сила, яка не бажає присутності людей, відчуваючи ненависть до сміливців, які змінюють вигляд небесного тіла. Дивні хвилі енергії, що провокують аномалії в гравітаційному полі, виходять з глибин Місяця, де здавна знаходиться інопланетна істота, відома як Сліппер. Вона століттями очікувальна свого часу, щоб вирватися й знищити всіх людей як на Місяці, так і на Землі. Для розслідування тривожних явищ на планету прибуває тріо найманців "Баунті Доґ", що складається з Шоко, командира та єдиної жінки, Йошіюкі та Кея. Після прибуття Йошіюкі зіткнувся з Інес, дівчиною, дуже схожою на його кохану Яойой, що померла п'ять років назад. Перед смертю вона сказала, що чекатиме його на Місяці. Інес виявилась предком Яйой і створена Сліппер разом з багатьма іншими клонами, що бродять місячними містами. Ознайомившись з Землею багато століть тому й полюбивши її, вона почала захищати блакитну планету, всупереч волі Сліппер, яка жадала гибелі людства. Єдина можливість запобігти пробудженню інопланетної істоти — вбити її, поки вона спить в глибнах Місяця, що під силу лише Йошіюкі. Але перед тим слід розправитися з іншими клонами Інес, що не мають до Землі ніяких почуттів.
Приємного перегляду
Осінь 1994 / FairyDUB
8 місяців і 2 тижні тому
1.3К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.2/10 (6)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Імператорська аніме-сторінка Анімешник
Дата: 6 лютого 2021 10:46
Баунті, райська насолода. Не всі зрозуміють Олди згадають.
  • TrIgeR_256 Кавайний меценат

    Дата: 17 січня 2021 22:58
    Дякую за переклад, класична фантастика (навіть на Місяці ЕПТ-монітори) ще шпигунські пристрасті та інопланетне кохання - все як має бути.