Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Оселя похмурого володаря Мононокеану

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2016
Жанр: Комедія, Надприродне
Режисер: Іванаґа Акіра
Студія: Pierrot Plus
Серій: 13 з 13
Ролі озвучували: Solmarin, Eredelka, Shiro, Веселий Роджер, Artymko

Дивитися Оселя похмурого володаря Мононокеану онлайн

Юний старшокласник Асія Ханае в свої 15 років був ще тим атеїстом і не вірив в існування привидів, йокаїв та іншу нечисть. Але одного разу бадьоро крокуючи до школи, він випадково наступив на іграшку, яка валялася на дорозі. Добрий Асія поклав її в пакет і повісив на стовпчик, думаючи що власник буде її розшукувати. Через мить ця іграшка стрибнула йому на спину і відкусила голову. Жартуємо, просто стрибнула. І ось уже цілий тиждень не злазить.
Як тільки він не намагався від неї позбутися, нічого не виходило. Цей клубок вовни ставав все більшим, а Асії ставало все гірше, він думав що помирає. І ось одного чудового дня, втративши знову свідомість, в медичному кабінеті він натикається на оголошення, в якому розшукуються екзорцисти. Дзвінок за вказаним номером геть змінив його життя. Він позбувається того вовняного згустку, але тепер його чекає дуже насичене майбутнє в якості помічника наймогутнішого екзорциста - похмурого Мононоке.
Приємного перегляду
Kaizoku / Літо 2016
2 роки і 5 місяців тому
1.7К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.8/10 (9)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
bills_spirit Редактор
Дата: 14 березня 2019 12:33
Ukr_san,
що тут скажеш. прочитайте хоча б статтю про йокайґаку на uanime, яка є скороченою версією моєї курсової.
японці самі не можуть визначитися, чи варто усі ці речі називати одним терміном. але з усього, що я читала, лише оні можна справді прирінювати до демонів. бакемоно, мононоке, йокай, юрей - це все більше збірні поняття, але жоден з них не охоплює увесь спектр.
 • Ukr_san Анімешник
  Дата: 14 березня 2019 03:23
  Ох ви тут і даєте =)
  Де́мон (грец. δαίμων) — дух із надлюдською силою, що належить до невидимого світу і має вплив на життя й долю людей.
  Яким чином йокаїв не можна демонами називати, якщо вони ідеально підпадають під це визначення? =)

  bills_spirit, а ґаку - 学, в данову випадку суфікс, що позначає тип науки, англійською його зручно перекласти як "study of ...; -ology; -ics". Сууґаку - математика, бунґаку - література. Далі його можна пісдтавляти до практично будь-якого іменника, щоб отримати назву будь-якої "науки":  "йокайнологію", "сакурологію"  і будь-що інше =)
 • bills_spirit Редактор
  Дата: 13 березня 2019 23:24
  Eredelka,
  тоді вже "японської" не треба. бо інакшої йокайології й нема. хоча наука про йокай називалася в оригіналі йокайґаку. не впевнена, чи можна змішувати західний термін з японським у словотворенні.
 • Eredelka Анімешник
  Дата: 13 березня 2019 21:46
  Stayler,
  Ну, тоді правильніше кажіть - "Концепція японської йокайнології"  hey 
 • Stayler Анімешник
  Дата: 13 березня 2019 20:53
  Eredelka,
  А дарма... Попсували всю концепцію Японської демонології.(
 • Eredelka Анімешник
  Дата: 23 лютого 2019 16:58
  bills_spirit,
  Дякую за пораду. Та ми нічого не будемо змінювати. Це спільне рішення команди. Змінювати називництво між серіями, це як змінювати голоси озвучки в середині серіалу. 
 • bills_spirit Редактор
  Дата: 16 лютого 2019 13:11
  Дякую за переклад і озвучення. Але я прошу, залиште йокаїв та іншх створінь як вони є в оригіналі, а не називайте їх усіх демонами. То в японській демонології трохи інше позначає. А тут досить чітка класифікація. Якщо потрібно для ознайомлення, можете звернутися за статею про йокай на uanime чи на сайт клубу Міцурукі. Український глядач вже знайомий з усім цим через такі аніме як "Приємно познайомитися, Бог", "Зошит дружби Нацуме", "Мушіші", "Холоднокровний Хозукі", "Онук Нураріхьона" та ще купи інших неназваних. Тому не варто непокоїтися, що то для нас це незрозуміло.