Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Лазурний стрілець: Ґанвольт

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2017
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Одака Йошінорі
Студія: LandQ studios
Серій: 1 з 1 (21 хв.)
Переклад: VOLCUA
Ролі озвучували: Ivan_Crystal, Melorin

Дивитися Лазурний стрілець: Ґанвольт онлайн

Бути не таким як усі, означає наражатися на небезпеку. Поява людей з надздібностями в Японії привела до полювання за ними. Простим громадянам моторошно усвідомлювати, що поруч з ними проживають ті, хто здатний прочитати думки, переміщувати предмети на відстані, викликати негоду або проходити крізь стіни. Ніхто не знав, звідки вони взялися, але їх боялися і ставилися до них з настороженістю. Влада відреагувала негайно. Об'єкти отримали назву Сімки. Контроль над їх життям повністю взяла на себе корпорація Сумераґі.
Приємного перегляду
Зима 2017 / UkraineFastDUB
2 роки і 10 місяців тому
982
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
10.0/10 (3)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Вояка Schweik Перекладач
Дата: 31 січня 2019 21:04
Цитата: Ivan_Crystal
Хто цю діч оцінив на 10/10? та навіть моє озвучення було жахливе, це взагалі хоть хтось двився? Той хто дивився мав написати таке: "Це діч, а той хто озвучував чоловічі ролі повне дно"

Балаболка ти дохла. Сам же бляха звучив, ще й гундиш. Нормально там все, Мелорін як завжди красава, і сама овашка прикольна.

  • Ivan_Crystal Анімешник
    Дата: 26 січня 2019 20:00
    Хто цю діч оцінив на 10/10? та навіть моє озвучення було жахливе, це взагалі хоть хтось двився? Той хто дивився мав написати таке: "Це діч, а той хто озвучував чоловічі ролі повне дно"