AniTube » Аніме » Бойовик » Персона 5 / Persona 5 the Animation

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проект і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.
Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Персона 5

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Persona 5 the Animation
Рік випуску аніме: 2018
Жанр: Бойовик, Фентезі, Субтитри
Режисер: Ішіхама Масаші
Студія: CLOVERWORKS
Серій: 7 з 24 (24 хв.)
Переклад: yamaha373, Gurgenchik

Дивитися Персона 5 онлайн

Чому існує таке явище, як рецидив? Тому що люди, відбувши своє покарання за злочин, виходять так і не засвоївши урок. Їх спосіб мислення ніяк не змінюється, тому вони знову ступають на стежку правопорушень. Отже, щоб запобігти повторенню злочинів, потрібно не просто покарати, а ще й змінити саму людину. Саме з цієї причини головний герой Рен Амамія та його друзі організували групу невловимих викрадачів сердець.

Вони є своєрідними міськими месниками. Розкриваючи справи та виявляючи злочинців, ці хлопці вторгаються в їх серця та борються зі справжніми демонами, що живуть там! Перемігши зло в людському серці, вони буквально крадуть зіпсовану сутність та перетворюють злочинця в людину, яка щиро розкаюється в своїх діяннях. Але далеко не всі вважають такий метод гуманним, адже насильницьке вторгнення в свідомість людини - це теж свого роду злочин. Тому невловимим викрадачам доводиться діяти таємно, поступово очищаючи цей світ від справжніх злочинців.
Приємного перегляду
Весна 2018
2 дні і 8 годин тому
1.6К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
10.0/10 (4)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
yamaha373 Перекладач
Дата: 22 січня 2019 15:33
Ivan_Crystal,
Я дивився до кінця і насправді в цьому аніме єдина вартісна серія це фінал. Він справді дуже сильний, він дуже вражає, спочатку сидиш і думаєш "як так-то?!". А ще тут музика шикарна. Тому я вважаю що хоча б заради цього подальшого перекладу він заслуговує, проте швидше за все я його не робитиму в найближчому майбутньому. Я зав'язав з перекладом аніме
  • Ivan_Crystal Анімешник
    Дата: 22 січня 2019 05:36
    Я дивився лише першу арку, далі цікавість кудись поділася. Невже все настільки погано, що на подальший переклад цей тайтл не заслуговує?