Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Їх було одинадцять

Рік випуску аніме: 1986
Жанр: Бойовик, Детектив, Драма, Пригоди, Романтика, Фантастика, Шьоджьо
Режисер: Ашіда Тойо
Студія: Kitty Films, Central Park Media
Серій: 1 з 1 (1 год. 31 хв.)
Переклад: Indifference Synthetic
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Їх було одинадцять онлайн

Елітна Космічна Академія набирає абітурієнтів з усіх зоряних націй у галактиці. Один з них – перспективний Тадатос Лейн, сирота з Терри. Фінальний етап вступних іспитів – небезпечна імітація місії на справжньому покинутому зорельоті. Абітурієнтів відправляють на кораблі в групах по десять чоловік, але коли екіпаж Тади прибуває на Есперансу, вони з жахом виявляють, що їх тепер одинадцять.
Приємного перегляду
3 роки і 4 місяці тому
1.7К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.4/10 (5)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Перекладач
Дата: 12 червня 2018 09:35
Цікаво, а де ж на екіпаж нападали хижі космічні томати та гарбузи? Якось пам’ятаю зустрічав десь таке пару разів. Навіть у дещо новішому мульті морква була, але те вже не те.

До речі, цікаво те, що преамбула в Екіпажі Зорельота майже та сама, що й тут, хіба що там не хтось з’являється, а курсантів кидає …багато куди в космосі може кинути. Хоча якщо ще й згадати Ріваясоподібні, де дію зосереджено на істериках підлітків у замкненому зорельоті (варіація - хлопчаки проти дівчаток, забув назву) — то це навіть цілий такий штамп.

Можливо, усе почалося з такого, чи подібного йому старенького мульта. Його почали все копіювати й копіювати, поки воно не виросло у кліше?

Ото мені цікаво, що майже ніколи не пояснюється, нащо було підлітків (у серйозніших картинах — юнацтво) закидати в ізоляцію до консервних бляшанок у космосі без усіляких запобіжних заходів, якоїсь вагомої причини, і головного пояснення «так схотів сценарист» (знову ж — дуже нечасто є якась адекватна причина). Хто що про це гадає?