Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Фрактал

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2011
Жанр: Пригоди, Фантастика, Субтитри
Режисер: Ямамото Ютака
Студія: A-1 Pictures, Ordet
Серій: 11 з 11 (23 хв.)
Переклад: AckiyBolt
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Фрактал онлайн

У не далекому майбутньому людство створило комп’ютерну систему управління світом і нарекло її – Фрактал. Відтоді у світ людей прийшла утопія: всю роботу виконують доппелі, аватари людей, а їх власники можуть спокійнісінько робити все, що їм заманеться, не маючи потреби ані в чому.

З часом система отримала релігійне підґрунтя, а люди, що її обслуговували, стали жерцями. І от, одного дня, парубок на ймення Клейн, не байдужий до усілякої старовини, повертаючись з блошиного ринку побачив як за дівчиною в одежі жриці храму Фрактала женуться якісь люди. І звісно він прийшов їй на допомогу. Після скупого знайомства герой дізнається, що дівчину звуть Фріна, що вона не дуже любить говорити про себе, але що полюбляє зникати навіть не попрощавшись. Одначе, перед зникненням вона залишає сплячому хлопцеві брошку з дуже гіперактивним секретом, який парубок ненавмисно розкриває…

Хто була та дівчина? Чому вона втекла з храму? Хто її переслідував? Чому секрет має шило в одному місці? З цими питаннями Клейн, сам того не знаючи, починає подорож, що змінить його життя, а може навіть і долю всього світу. Бо відомо, що буває коли утопія наштовхується на реальність.
Приємного перегляду
Зима 2011 / GweanMaslinka
9 місяців і 2 тижні тому
3.1К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.1/10 (19)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
nurosaka Анімешник
Дата: 12 жовтня 2019 22:22
задум дуже крутий! я себе асоціюю  Клейном. проте хотілось би трохи повільніше, більш розмірений темп розгортування подій, глибше зазирнути у душі персонажів, більше споглядання пейзажів
 • gevolushn Анімешник
  Дата: 13 грудня 2018 17:52
  Нагадує Гуррен-Лаганн. Але дуже сподобалося. Не думав, що в 11ть серій можна вмістити стільки))
 • GCKUAN Анімешник
  Дата: 13 травня 2018 03:38
  Що з рекламою на Dailymotion?

  Хоча, це все одно не від вас залежить.

  Нічого собі в них 22 століття не так і багато чого змінилось.