Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Нездоланні

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2018
Жанр: Бойовик, Драма, Романтика, Фантастика
Режисер: Мізушіма Сейджі
Студія: Diomedea
Серій: 19 з 24 (24 хв.)
Переклад: Aspid
Ролі озвучували: Ейдж, Аясе, Artymko, Kotyavr

Дивитися Нездоланні онлайн

Гуманоїдні роботи ЛЕІ стали настільки популярні, що люди почали покладатися на них у всьому, потураючи своїй ліні. Можливо, це і стало головною причиною подій цього аніме. 17-річний Арата Ендо одного разу зустрів робота Лацію, яка врятувала його від нещасного випадку. Вони вирішили укласти між собою договір володіння, але Арата не знав, що йому дістався дуже рідкісний робот, один з п’яти роботів, еволюціонували і перевершили людини за рівнем розвитку. Також не знав він, що незабаром буде втягнутий в конфлікт між роботами, що мають свій сенс життя і бажання забрати одне в одного особливі здібності. Чим же обернеться ця боротьба, і якими будуть відносини між людьми і машинами?.
Приємного перегляду
Зима 2018 / Робота Голосом / DZUSKI
3 роки і 3 місяці тому
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
7.9/10 (24)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Yon Кавайний меценат
Дата: 25 вересня 2021 03:50
Цитата: commander Ermine
коли ви ( про тих,хто почав озвучувати цей серіал) завершите його, я вже встигну посивіти, облисіти, втрати 12 см зросту, надягти білі капці  і мене вже будуть відспівувати, і тільки тоді нарешті ви завершите цей проєкт
Ця команда вже давно перестала проявляти активність. Навряд вони будуть доробляти його. 

--------------------
 • commander Ermine Анімешник
  Дата: 25 вересня 2021 03:15
  коли ви ( про тих,хто почав озвучувати цей серіал) завершите його, я вже встигну посивіти, облисіти, втрати 12 см зросту, надягти білі капці  і мене вже будуть відспівувати, і тільки тоді нарешті ви завершите цей проєкт
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 4 вересня 2018 20:00
  Я не знаю, що там коли вийде і чи вийде взагалі. Ось цей серіал в російській звісно озвучці всюди йде в 20 серіях, рекапи не озвучують, а хто озвучує просто додають в кінці серіалу або роблять окрему сторінку, де буде 4 рекапи. Добре робите рекапи молодці, але зараз можна зробити так, щоб не плутатися: 1.Змінити кількість серій з 24 на 20 і додайте надпис + 4 рекапи. 2.Помістить рекапи в кінець серіалу і якось їх помітьте, або взагалі зробіть окремо сторінку на анітубі, як Вам буде зручно. Ось і все. Так всі роблять.
 • Asher Анімешник
  Дата: 30 червня 2018 20:33
  Цитата: K0wbassa
  Думаю коли ОВА перекладуть то і додадуть напис 28 або 24+4 ОВА АБО спецвипуски


  20 серій + 4 рекапи + 4 серії, які скорше всього вийдуть овами (за чутками в грудні).
 • K0wbassa Перекладач
  Дата: 27 червня 2018 18:29
  Думаю коли ОВА перекладуть то і додадуть напис 28 або 24+4 ОВА АБО спецвипуски

  --------------------
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 27 червня 2018 16:57
  Добрий день. Я знаю, що це онґоінг. Просто на всіх ресурсах рекапи і фільми роблять окремо і це правильно, а ОВА більшість ресурсів додають до сезона і це також правильно. Щоб не плутатися. А якщо робите разом все то перше пишіть серій не 24, а 28 (чи скільки там серій буде) бо є рекапи їх треба до плюсовувати. І друге пишіть вірно про серію, щоб людям не плутатися, якось помічати то ОВА, а то спешл, а то рекап. А то тут на сайті багато озвучених сезонів виклали разом з усіма бонусами (спешли, ова, рекапи і фільми) пишуть одне, а називається інакше, сміття виходить. Розумієте, треба гарно робити, не тільки озвучувати швидко і гарно, а ще завантажувати правильно, підписувати, а то головоломка на деяких аніме виходить. І в мене немає до Вас ні яких претензій, навпаки велика подяка, що робите гарне діло. Хотілося, як і всім людям звичайно, щоб швидко все озвучувалось, швидше ніж в Росії і якісніше, і щоб не забувалося. Але маємо, що маємо і на тому дуже Дякую!
 • Aspid Rapier Анімешник
  Дата: 13 травня 2018 23:27
  SHEVA777,Оскільки це онґоінг, то для мене, як перекладача, це нічого не міняє (свою роботу я роблю вчасно). Тут до японців претензії... І до звукарів (але це інша історія)
  До речі, про 13ту серію теж не знав, скажу, щоб виправили, дякую.
  А 17та серія теж рекап буде, до речі...
  Номерацію, змінювати ми не будемо, щоб самим не заплутатися - я це вже проходив на Березневому Леві - там серії 2го сезону номерувалися як продовження, а тут викладали ніби з першої, і я там трошки заблукав...
  Але це вже деталі.
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 12 травня 2018 12:00
  Aspid Rapier,Я знаю, що Ви знаєте. Просто хотів сказати, що немає сенсу їх озвучувати "Рекапи". Вам самим це не цікаво і дратує, вірно. Тільки даремно час гаєте, згодні, там десь щось хвилину і додадуть, але воно нічого не міняє. Так би Ви вже озвучули дві серії нових, а так нічого. Взагалі не розумію цих японців, тільки вони таке роблять, "Рекапи, Спешли, ОВА", буває класний серіал, що хочеться подивитись, але можна заплутатись, що де першим йшло. По 20 спешлів, рекапів і ОВА, вже реально бісить. Та ще буває роблять по 2-7 хв. аніме навіщо, це не анімація, це таке щось:) Ви просто Видаліть ти 2 Рекапа або вже зробіть окремо, бо вони не входять в серіал та і людям не плутатись. І ще 13 серію обріжте 55 хв.. Щось Ви тут маху дали:)
 • Aspid Rapier Анімешник
  Дата: 11 травня 2018 19:35
  SHEVA777,так, ми чудово це знаємо і нас це дратує не менше ніж вас.
  Хоча навіть в рекапах є текстові вставки, що дещо розкривають сюжет...  але вони однаково дратують <__<

 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 22 квітня 2018 12:17
  1.Насправді серій 9 з 24. Виправте будь ласка. 2.6 і 11 серія це рекап, тобто переказ минулих серій. Їх можно було не озвучувати та і взагалі видалити або зробити окремо.