УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Форма голосу

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2016
Жанр: Драма, Романтика, Шьонен
Режисер: Ямада Наоко, Ойма Йошітокі
Студія: Kyoto Animation, Animation Do
Серій: 1 з 1 (2 год. 10 хв.)
Переклад: MadGuy, Студія "Качур"
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka, Студія "Качур"

Дивитися Форма голосу онлайн

В молодшій школі хлопець на ім’я Шьоя перетворював життя однокласниці Шьоко на пекло. Лише тому, що та була глуха, не як усі. І тепер, через декілька років, хлопець зрозумів: щоб сказати дещо важливе тому, хто не може тебе почути, не обов’язково використовувати голос.
Приємного перегляду
Осінь 2016 / GweanMaslinka / Студія "Качур"
6 місяців тому
24K
ПЛЕЄР
9.6/10 (533)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Yandere-kun Анімешник
Дата: 30 вересня 2023 02:35
Цитата: Ape Capone
Добре що Шьоко все добре і вона залишилась жива, а ось чорнявій яб пару підсрачників відвісив
А вчителю та мразотній Кавай? Чорна цундєрє хоча б говорила що думала, а ті...
 • AniSis Анімешник
  Дата: 30 вересня 2023 01:52
  Дивився ще давненько, зараз як згадав, аж сльоза пішла.
  Як би можна було ставити 12\10, але максимум допустимий лише 10\10.. 
 • — 疲れた。🌩️ Анімешник
  Дата: 23 вересня 2023 20:39
  Ще одне аніме, яке вивело мене на сльози. В мене ледь серце не стало, коли Шьоко зникла за шторою. Обожнюю, аніме 999/10. hv
 • Ape Capone Анімешник
  Дата: 2 вересня 2023 18:19
  Добре що Шьоко все добре і вона залишилась жива, а ось чорнявій яб пару підсрачників відвісив
 • YankoAnime Отаку
  Дата: 2 серпня 2023 18:57
  Дякую за працю! Це захоплююче аніме, що з'єднало величезні емоції та переживання. Глибокий сюжет, непередбачувані повороти та чудова атмосфера викликали у мене захоплення з перших хвилин. Кожен персонаж - майстерно промальований, а музика додає шар емоційності. Рекомендую be 
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 2 серпня 2023 17:36
  Багато чого з перших хвилин нагадував цей тайтл, чого коштував зовнішній вигляд персонажів, дизайн, але не контекст цієї соціальної драми (насправді скоріше казки) з комедією, слайсом, школою та романтикою. Багато чого тут було закладено… форма спілкування, буллінг який ґрунтувався на особливостях якихось людей, цапів-відбувайлів, біг від проблем, страх і гординя дивитися проблемам у вічі, переосмислення себе та своїх вчинків тощо. В останньому випадку особливо добре видно контраст з тими, хто не відповів за свої ранні вчинки і продовжує також поводитися. Малювання і музика, ну це Кіото, тому тут-це все вже тривіально, але на жаль багато останніх тайтлів від цієї студії, особисто для мене - нічим суттєвішим похвалитися не може. Хоча і тут у плані тієї ж мальовки, часом щось діялося з задниками й небом+були прийоми з дощем, що вже набили оскому, як там мгг розтопив до себе негативно заслужену позицію з боку Юдзуру, символічно, так. Ну і куди ж без сопливого і сльозливого фіналу з загальним примиренням і хепі ендом як таким, у що, звичайно ж, жодного разу не віриш, навіть не відразу зрозумів деякі моменти, в плані того, думав це все був сон. З іншого боку, тут швидше за все інша проблема вимальовується - це величезна частка сумбуру або стрімкість оповідання (трабли з переходами). Всі події та персонажі просто таки змінюють себе в калейдоскопі того, що відбувається, і це один із найістотніших мінусів, причому суттєвий мінус до сприйняття всього побаченого… це багато в чому драми заради драми. Проте потрібно глянути мангу і подивитися як там було, частково через цікаву пацанку Юдзуру. Також банато дуже сильної гри на емоціях, різного непотрібного нехай часом і природного кринжа. Сила кохання у фіналі (як же без неї?) тощо. Загалом враження дуже суперечливі, але 6-7 поставлю. Адаптація ввела в ступор і ще більше вкоренила позицію, що від творів із дуже високим рейтингом чекати варто в принципі не так вже й багато.
 • Asa Mitaka Анімешник
  Дата: 3 липня 2023 22:13
  Цитата перекладу від амоногави -"Я підсадив його на бокуно піко"
  ПХ-ПХ  ee
 • Nick391 Анімешник
  Дата: 28 червня 2023 18:35
  Що ж купу разів переглядала це аніме та і мангу читала. В мої часи воно мені досить допомогло.

  Більше хочу зачепити тему булінгу😅
  Чітко пам'ятаю в молодшій школі була свідком булінгу над дівчинкою. Вона Тоді була веселою, дружелюбною та чудовою людиною загалом. Дружила вона з усім класом та в якийсь момент її обрали жертвою за її вагу(Та важила вона дитячу норму) троє йолопів які такими й залишились. Через кілька років перевелась.( Нажаль тоді у мене й думки не було щось зробити)

  Клас 7 до нас переводиться дівчинка. Красива та добра. Та трійця так і взялася за неї. Рукзак: на шафі, в смітнику, за вікном; обзивання; цькування в соцмережах. Через трохи часу вона віддалилась від усіх окрім одної ''В'', що також знущалась за спиною. Ми не були друзями. Спроби позбутися булінгу за допомогою вчителів, директора, та опікунів повністю марні. Трійці фіолетово, дорослі розводять руками. Мої спроби також нажаль марні(або частково)

  Ці жертви не слабкі. Вони завжди опирались, намагались знайти вихід, давали здачі. 
  Хочу сказати: Якщо до вас приходить думка комусь допомогти то немає інших хто зробить це перший. Ви повинні бути першим бути першим! За вами точно хтось піде.
  Не давайте іншим кривдити ані себе, ані людей. Особливо людей яким важче себе захистити.
 • Андрій Гавронський Анімешник
  Дата: 25 травня 2023 22:33
  Чудове аніме про важке житт[spoiler][/spoiler]я. Це аніме прекрасно описує проблеми підлітків закритих в собі а також життя люде з вадами слуху. 11/10
 • KloRiS Анімешник
  Дата: 30 квітня 2023 12:24
  Сльозливе аніме, ми таке любимо. 10/10