Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Прихисток

Рік випуску аніме: 2016
Жанр: Музичний, Постапокаліптика
Режисер: Тошіфумі Акай
Студія: A-1 Pictures
Серій: 1 з 1 (6 хв.)
Переклад: Maslinka
Ролі озвучували: Maslinka

Дивитися Прихисток онлайн

Сюжет розповість про самотню дівчинку, що живе в замкнутій симуляції, яку створив для неї батько, щоб захистити дочку від неминучого кінця світу.
Приємного перегляду
Осінь 2016 / GweanMaslinka
5 років і 3 місяці тому
1.9К
sashko san
ПЛЕЄР
8.6/10 (25)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
yamaha373 Перекладач
Дата: 28 лютого 2018 17:44
Romashegan, чому це? Тут все доволі просто дівчинка живе в комп'ютерній симуляції, в космічному "прихистку", який створив її батько-інженер в передчутті неминучого зіткнення планет (кінця світу). Зв'язавши те що я описав і текст на початку і в кінці, не важко дійти висновку що тут два основних посили, перший це не важливо, що ти в цьому світі сам-один, не варто впадати у відчай, потрібно сподіватися на краще, і другий подяка батькам, щоб не сталося, вони завжди поруч і ладні не задумуючись своє життя віддати заради тебе.
Ну принаймні так мені здалося.
А взагалі це просто доволі оригінальний кліп на чудовий трек Porter Robinson & Madeon - Shelter. Тож тут спочатку слухати, а потім сенс шукати. Пам'ятаю як трек тільки вийшов, заслухав його до дірок. 
  • Romashegan Отаку
    Дата: 28 лютого 2018 17:07
    надто коротко щоб щось зрозуміти