Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Твоє ім'я

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2016
Жанр: Драма, Надприродне, Романтика, Школа, Субтитри
Режисер: Макото Шінкай
Студія: CoMix Wave Films
Серій: 1 з 1 (1 год. 46 хв.)
Переклад: MadGuy, Gedet
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka, Ейдж, Милуся, Бостон, Владислава Чернова, Міла Сідляр

Дивитися Твоє ім'я онлайн

Події відбуваються в Японії, коли вперше за тисячоліття близько біля Землі пролітає комета. Міцуха, учениця старшої школи, живе в селі і мріє жити в місті, бо втомилася від сільського життя. У той же час, є Такі, також учень старшої школи, який живе у Токіо з друзями і підробляє в італійському ресторані. До того ж, він захоплюється архітектурою та малюванням. Одного дня, Міцуха прокидається в тілі хлопця з Токіо, а Такі – в тілі дівчини з села. В чому ж секрет такого перевтілення?
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 2016 / GweanMaslinka / AniUa / Робота Голосом
4 роки і 4 місяці тому
7.6К
Олександер
ПЛЕЄР
9.7/10 (168)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Anbiot Кавайний меценат
Дата: 30 грудня 2021 15:42
Щиро вдячний за здійсненний переклад та озвучення. Неймовірно цікаве анімаційне творіння, яке не шкода повторно переглянути. 

 • lolikonshchik Анімешник
  Дата: 4 січня 2020 00:37
  трохи не зрозуміло як так сталося вкінці. допоможіть будь ласка розібратися. а так шедевр, треба дивитися
 • AllA WHO (ANIMEvershion) Анімешник
  Дата: 12 червня 2018 15:23
  Як зупинитися? Я не можу… Не можу перестати захоплюватися Макото, тим як він продумав сюжет, тим як він спромігся вивести його на високий рівень, тим як він намалював його. Мабуть, це найкраще аніме, ні, найкращий повнометражний фільм, який мені доводилось бачити за своє життя.
 • Shepard Анімешник
  Дата: 9 травня 2018 01:39
  Li Jordan, взагалі існує теорія, що щоб ти не змінив у минулому твоє майбутнє від цього не зміниться (бо ти з нього вже прийшов, відповідно воно існує і не може зникнути) натомість створюється інша реальність, свого роду паралельна часова лінія, на якій і відбуватимуться наслідки твоїх змін. У Брамі Штейна це непогано пояснили
 • Li Jordan Анімешник
  Дата: 8 травня 2018 14:24
  Цитата: Sensetivity
  Цитата: Li Jordan
  Аніме одне з найкращих,  просто супер (третій раз передивлююсь) тільки на протязі цих переглядів у мене ніяк не пропало одне питання.  Хіба це не створило б часовий парадокс, тобто я маю на увазі що коли він змінив минуле і врятував більшу половину населення містечка то хіба не змінилося б кардинально майбутнє? Можливо я чогось не розумію поясніть будь ласка

  Створило б. Цей парадокс є в усіх фільмах про подорожі у часі.
  Цю умовність треба прийняти.

  Просто наприклад у тайтлі "Дівчинка, що стрибала крізь час" ясно показано,  що її дії у минулому несуть за собою наслідки у майбутньому, а тут ніби нічого не сталося, ті люди ніби і не вмирали і теперішнє не змінилося
 • Sensetivity Анімешник
  Дата: 8 травня 2018 08:40
  Цитата: Li Jordan
  Аніме одне з найкращих,  просто супер (третій раз передивлююсь) тільки на протязі цих переглядів у мене ніяк не пропало одне питання.  Хіба це не створило б часовий парадокс, тобто я маю на увазі що коли він змінив минуле і врятував більшу половину населення містечка то хіба не змінилося б кардинально майбутнє? Можливо я чогось не розумію поясніть будь ласка

  Створило б. Цей парадокс є в усіх фільмах про подорожі у часі.
  Цю умовність треба прийняти.
 • Li Jordan Анімешник
  Дата: 7 травня 2018 22:41
  Аніме одне з найкращих,  просто супер (третій раз передивлююсь) тільки на протязі цих переглядів у мене ніяк не пропало одне питання.  Хіба це не створило б часовий парадокс, тобто я маю на увазі що коли він змінив минуле і врятував більшу половину населення містечка то хіба не змінилося б кардинально майбутнє? Можливо я чогось не розумію поясніть будь ласка
 • Kle Анімешник
  Дата: 16 березня 2018 00:13
  Це просто шедевр! Супер, що його можна подивитися українською, ще і в різних озвучках, бо його можна передивлятися багато разів! 
 • 380989583202 Анімешник
  Дата: 6 грудня 2017 11:51
  Плачу як ніколи!!! Обожнюю це аніме!
 • Oleksii Отаку
  Дата: 23 листопада 2017 23:31
  Переглянув обидві озвучки, всім велика подяку за чудову роботу, обидві версії дуже якісні! Але переклад від MadGuy трохи кращий, як на мене.
  Сподіваюся, таки виправлять AniUA момент із субтитрами.
  Ще раз величезна подяка всім за чудову якісну роботу!