AniTube » Аніме » Буденність » Справа Хани та Аліси / Hana to Alice: Satsujin Jiken

Справа Хани та Аліси

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Hana to Alice: Satsujin Jiken
Рік випуску аніме: 2015
Жанр: Буденність, Детектив, Джьосей
Режисер: Івай Шюнджі
Студія: STEVE N' STEVEN
Серій: 1 з 1 (1 год. 38 хв.)
Переклад: error
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Справа Хани та Аліси онлайн

Після того, як батьки чотирнадцятирічної Аліси розійшлися, вона була змушена разом з матір’ю переїхати зі столиці до провінційного містечка та перевестись у нову школу. Сусіди виявилися дуже таємничими особами і спостерігали за преїздом із вікна. Знайомство з новими однокласниками було не таким, яким Аліса собі його уявляла. Дівчинці дістається парта учня на ім’я Юда, якого, згідно з чутками, вбили рік тому. Як загадкове вбивство пов’язане з дівчиною Ханою, яка мешкає по сусідству, не ходить до школи та спостерігає за Алісою з вікна?
Приємного перегляду
Зима 2015 GweanMaslinka
4 роки і 5 місяців тому
2.4К
sashko san
ПЛЕЄР
8.9/10 (10)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Yuchi Анімешник
Дата: 27 травня 2018 12:05
Для роздумів))))))Тупі діти)))
Анафіла́ксія (грец. ανα — проти і φυλαξις — захист) — один з проявів алергії. Анафілаксію спричинює підвищена чутливість організму людини та деяких тварин до повторного надходження чужорідних речовин (здебільшого білковоїприроди), що діють як антигени.
Анафілаксія — серйозна алергічна реакція, яка починається дуже швидко та може призвести до смерті.[1] Зазвичай, її можна розпізнати за такими проявами: свербіж, висип, набряк слизової оболонки гортані та різке зниження кров'яний тиск. Вона часто виникає внаслідок укусів або жаління комах, алергії на харчові продукти та лікарські препарати. Крайнім ступенем анафілаксії є анафілактичний шок.