УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Історії монстрів

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2009
Жанр: Містика, Романтика, Школа
Режисер: Шімбо Акіюкі
Студія: SHAFT
Серій: 15 з 15 (24 хв.)
Переклад: MadGuy
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Історії монстрів онлайн

Йшов собі якось випускник Арараґі Койомі в рідній школі по сходах, думав про своє, і тут, звідки не візьмись, згори на нього падає вродлива дівчина. Оскільки її політ був довгий, Койомі встиг упізнати свою однокласницю, Хітаґі Сенджьоґахару, по життю відлюдкувату і мовчазну. Підставивши руки, хлопець напружинився, думаючи, що його зажене в підлогу, але Хітаґі виявилася не важчою… за шкільний підручник. І незабаром Койомі зрозумів, що мовчить Хітаґі не від природної сором’язливості, а тому, що характер до болю крутий, і ще вона вміє дуже швидко діставати з повітря всілякі гострі предмети з арсеналу шкільних канцтоварів.

Але і наш герой виявився не простим школярем. Довідавшись, що над дівчиною пожартував чи то бог, чи то демон, Арараґі в свою чергу теж зізнався, що не так давно і сам був вампіром, а допоміг йому з цим чи то святий, чи то хіпі на ім’я Ошіно Меме. Словом, переконав він дівчину, що гірше не буде, а, можиливо, там навіть допоможуть, і повів її до самітника у гості, на занедбаний будівничий майданчик. Адже у героїв робота така – дівчат із біди визволяти! А дівчат же в школі – так багато…Приємного перегляду
Літо 2009 / AniUa / GweanMaslinka
6 років і 3 місяці тому
12K
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.2/10 (70)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Ts.ilinSky Анімешник
Дата: 1 лютого 2023 23:16
Дивився давно ,там треба дивитись з кожної історії по одній чи пару серій ів різному порядку щоб не загубити сюжетньої лінії . Якщо пошукати в нетрі можна знайти.

1. Історії Ран 2. Історія Койомі (1 серія) 3. Історія Кішки 4. Історії Монстрів (1-2 серії) 5. Історії Койомі (2 серія) 6. Історії Монстрів (3-12 серії) 7. Історії Койомі (3-4 серії) 8. Історії Підробок (1-7 серії) 9. Історії Койомі (5 серія) 10. Історії Підробок (8-11 серії) 11. Історії Монстрів 2 (7-10 серії) 12. Історії Монстрів 2 (17-20 серії) 13. Історія Фіналу (7-12 серії) 14. Історії Монстрів 2 (1-6 серії) 15. Історії Койомі (6-7 серії) 16. Історія Фіналу (1-6 серії) 17. Історії Монстрів 2 (13-15) 18. Історії Койомі (8-9 серії) 19. Історії Монстрів 2 (21-26 серії)

. Історії Ран 2. Історія Койомі (1 серія) 3. Історія Кішки 4. Історії Монстрів (1-2 серії) 5. Історії Койомі (2 серія) 6. Історії Монстрів (3-12 серії) 7. Історії Койомі (3-4 серії) 8. Історії Підробок (1-7 серії) 9. Історії Койомі (5 серія) 10. Історії Підробок (8-11 серії) 11. Історії Монстрів 2 (7-10 серії) 12. Історії Монстрів 2 (17-20 серії) 13. Історія Фіналу (7-12 серії) 14. Історії Монстрів 2 (1-6 серії) 15. Історії Койомі (6-7 серії) 16. Історія Фіналу (1-6 серії) 17. Історії Монстрів 2 (13-15) 18. Історії Койомі (8-9 серії) 19. Історії Монстрів 2 (21-26 серії)
 • Azebi Анімешник
  Дата: 24 січня 2023 14:42
  Якось складно засвоїти інформацію, без коректної хронології історій...плутаюсь у всіх цих сезонах, их  Azebi,
  А,не помітив, що перекладачі вже залишили підсказку по хронології
 • MonAx Анімешник
  Дата: 22 грудня 2022 10:48
  MadGuy,
  Тоді найлогічніше переглядати по хронології виходу оригіналу, тобто новел, яка дещо різниться від хронології аніме-релізів

 • MadGuy Перекладач
  Дата: 26 листопада 2022 18:04
  Цитата: Illventodorro
  Що за пройоб із порядком перегляду? Першим за хронологією йде далеко не історія монстрів, а історія ран, після чого історія кішки а за ним тільки історія монстрів, прошу пробачення ща тафтологію але сама суть начебто як зрозуміла, і і мене назріло таке питання, це адміністратори схибили чи так і маж бути?
  Так має бути. Дивитися Моногатарі за хронологією — це псувати собі враження й у принципі безглуздо. Вони так не задумані, і в цьому немає жодної потреби, оскільки сюжет іде окремими незалежними арками. Наприклад якщо дивитися "Чорну історію кішки" до «Історій монстрів», то під час перегляду буде нічого незрозуміло, бо вся інформація яка потрібна для нормального розуміння — в «Історіях Монстрів». Зокрема й самі «Історії Монстрів» зроблені так, щоб познайомити з усіма персонажами, Нішіо Ішін написав їх першими й саме їх задумав як вступні (хоча з Історій ран теж можна починати, але я б не радив). І це вже не кажучи про те, що якщо хтось хоче дивитися хронологічно, то це треба не тільки сезони переставляти, а й арки в цих сезонах, і серії деякі в інших сезонах (наприклад арка «Броня Шінобу» в «Останніх історіях» відбувається паралельно з подіями в другому сезоні «Історій монстрів», а в «Історіях Койомі» кожна серія відбувається щоразу в якийсь інший період і не зв'язана одна з одною). А ще якщо дивитися за хронологією, то переплутаються зокрема й загальний наратив, бо та ж "Історія квітів", хоч хронологічно й остання, але належить до циклу "Історій Монстрів" і події там зв'язані саме з подіями «Історій Монстрів», і якщо ви дивитиметеся її після циклу "Останніх історій", з загальним сюжетом яких вона не має нічого спільного, то це буде просто приший кобилі хвіст і втратиться вся атмосфера. По-вашому, на студії, яка аніме малювала, сидять якісь тупаки чи тролі, які вирішили ото по-приколу в нехронологічному порядку все випускати?))
 • Illventodorro Анімешник
  Дата: 26 листопада 2022 15:57
  Що за пройоб із порядком перегляду? Першим за хронологією йде далеко не історія монстрів, а історія ран, після чого історія кішки а за ним тільки історія монстрів, прошу пробачення ща тафтологію але сама суть начебто як зрозуміла, і і мене назріло таке питання, це адміністратори схибили чи так і маж бути?
 • Петро Патрон Анімешник
  Дата: 4 листопада 2022 01:34
  Цитата: Jiraffe Porto
  Одне з тих аніме після перегляду яких серце розривається ніби щось важливе назавжди покинуло його...
  Дякую за неймовірний дубляж та роботу над субтитрами!
  Однозначно згоден, воно ніби стає частиною життя і особливо не віриться що скінчилось. Чисто теоретично, контенту там ще багато може бути, але кінець то кінець
 • Jiraffe Porto Анімешник
  Дата: 4 листопада 2022 00:43
  Одне з тих аніме після перегляду яких серце розривається ніби щось важливе назавжди покинуло його...
  Дякую за неймовірний дубляж та роботу над субтитрами!
 • Jiraffe Porto Анімешник
  Дата: 21 жовтня 2022 00:47
  Чому в Арарагі постійно новий ровер???
 • anjeyka Анімешник
  Дата: 15 серпня 2022 20:43
  це бісів триллер :(
 • BitchySweets Кавайний меценат
  Дата: 25 травня 2022 10:05
  protonvideo не доступний навіть з VPN(