AniTube » Аніме » Буденність » Золота пора / Golden time

Золота пора

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Kaga Kōko
Рік випуску аніме: 2013
Жанр: Буденність, Романтика
Режисер: Кон Чіакі
Студія: J.C. Staff
Серій: 24 з 24 (24 хв.)
Переклад: Surgeon, Lotos
Ролі озвучували: Surgeon, Alfa-Bell

Дивитися Золота пора онлайн

Тада Банрі, нічим не примітний провінціал поступає до Токійського університету, де знайомиться з Янаґісавою Міцуо. Новий знайомий виявляється гарним, високим, спритним юнаком, що за словом до кишені не лізе, але має одну проблемку - переслідує його подруга дитинства Каґа Коко, яка затямила собі ще з дитинства, що судилося їм із Міцуо одружитися. І потрапляє наш герой між двох вогнів, але згодом ситуація набуває доволі неочікуваного повороту.
Приємного перегляду
Осінь 2013 fanvoxua
4 роки і 4 місяці тому
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.1/10 (44)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
андрій музчук Анімешник
Дата: 9 листопада 2019 20:40
Дякую за переклад
 • Zorik Анімешник
  Дата: 5 серпня 2017 16:41
  Jevjyk,дякую за інформацію)
 • Mastermind Анімешник
  Дата: 24 березня 2016 01:27
  Мені чомусь здалось, що це аніме для дівчат.
  Якщо тут такі є, то як воно вам, сподобалось?

  Ну але незважаючи на це, я поставив йому 9/10.

  І з задоволенням подивився би щераз. Цілі які були поставленні авторами досягнуті, герої розкриті, а сюжет цікавий та непередбачуваний.
  Сила волі та традиціна для аніме - наполегливість у стрімлінні досягти своєї мети тут показані досить класно.
  Мені сподобалось як герої приймають не прості рішення. Тут навіть в критичних ситуаціях використовують голову. Через це особливий респект деяким персонажам.

  Сюжет розкривати не хочеться, всім смачного перегляду ^_^
 • Jevjyk Анімешник
  Дата: 30 січня 2016 12:58
  bills_spirit,
  Перша частина серіалу чи не найважливіша, в залежності від того, що нам подають в перших серіях - зазвичай залежить подальше бажання його перегляду. Тобто якщо буде гарний старт, потім всередині піділлють серій ні про що, більшість глядачів це стерплять і додивляться аніме до кінця. Коли ж злив йде з перших серій, то чи варто себе примушувати щось дивитися з надією, що далі буде щось цікаве? Лише гарний гумор, чи якась родзинка може врятувати ситуацію та, на жаль, нічого такого там мною не було помічено. Коли починав дивитися аніме, то не кидав перегляд навіть попри те, що річ була повним шлаком, таке правило я собі встановив тоді, та що більше я дивлюся, тим менше хочеться витрачати час на щось подібне. Та й сумніваюся, що залишилося ще багато людей, які будуть дивитися на... на цеглину яка печеться впродовж 10+ серій(наприклад) незважаючи ні на що. На цьому я сказав далеко не все, але гадаю, свою думку доніс до Вас сповна hi Сподіваюсь не образив нічиї почуття, але моя правда така :smile:
 • bills_spirit Редактор
  Дата: 30 січня 2016 10:11
  Jevjyk,
  якщо не знаєте чим закінчилося, то не варто казати, що це аніме нецікаве. бо найцікавіше починається з другої половини серіалу. Шаблонність притаманна усім анімешкам, але ця мене зачепила.
 • Jevjyk Анімешник
  Дата: 29 січня 2016 23:03
  дропнув на десь на третині серіалу, хоча треба було раніше. Нічого нового там не придумали, доволі нудно і передбачувано. Для любителів шмарклів романтики і новачків згодиться. Задротам же які роками дивляться аніме і вже знають всі шаблонні ситуації - не раджу) О, а ще тут якість малювання гарна, і та маленька дівчинка також хоча всі маленькі дівчатка милі і це теж шаблон. От такі от пироги)
 • Saiko_Osuushi Анімешник
  Дата: 4 січня 2016 20:53
  Уряяяяяя!!!!!!!!!!
  Велике дякую за те що почали його ))
  І бажано щоб його завершили ))
  Буду його дивитися знов і знов... До поки...
  ем.. ВІчно дивитимусь ))