Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Королівські космічні сили – крила Онеамісу

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 1987
Жанр: Драма, Фантастика
Режисер: Ямаґа Хіроюкі
Студія: Gainax
Серій: 1 з 1 (2 год. 1 хв.)
Переклад: Валеріель
Ролі озвучували: Ейдж, Милуся

Дивитися Королівські космічні сили – крила Онеамісу онлайн

Пілот Шіроцуґу Ладатт входить до складу команди “Королівських космічних сил”. ККС були створені для того, щоб завоювати космос. Однак усі спроби запустити ракету виявляються невдалими. Вчені, чиновники та пілоти готові зневіритися і зайнятися більш нагальними земними справами. Випадково Шіроцуґу зустрічає дівчину Рікуні, послідовницю релігійного культу, яка вважає небо найбільшою метою, до якої може прагнути людина. Ця зустріч змінює його…
Приємного перегляду
Весна 1987 / Робота Голосом
5 років і 12 місяців тому
2.5К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
9.5/10 (11)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 7 лютого 2021 01:27
Дякую за переклад та озвучення, даний проект - ще одна спроба роздумів на тему призначення людини та звернути увагу на шлях розвитку людства. Не все у авторів вийшло, як на мене: сюжет дещо рваний і герої схематичні, ніби як недомальовані, проте багато ідей донести вдалося: чітко прослідковується антивоєнна направленість, націленість на досягнення мети навіть за рахунок добробуту, можливість співіснування науки та віри і т.д. Вже більше як 30 років пройшло від виходу фільму, а актуальність він не втратив, бо все ще значно більше ресурсів та коштів витрачається на  мілітаризацію людства, ніж на наукові проекти, оскільки навіть за відсутності прямого використання результатів для військових потреб, більшість з нових розробок все рівно використовуються далі зовсім не для мирних цілей. Та й інші питання, які ставлять автори фільму змушують задуматися, а вже на реалізацію аніме якось менше звертається увага.
Ще раз дякую команді за адаптацію проекту.