» » » Небесні тихоходи / The Sky Crawlers

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проект і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.
Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Небесні тихоходи

Оригінальна назва: The Sky Crawlers (スカイ・クロラ)
Рік випуску аніме: 2008
Жанр: Буденність, Драма
Режисер: Мамору Ошіі Автор оригіналу: Хіроші Морі
Студія: Production I.G
Серій: 1 з 1 (2 год. 2 хв.)
Переклад: Вампір із шафи
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Небесні тихоходи онлайн

Дія відбувається в альтернативному світі. Хоч кругом і панує мир, для послаблення напруженості населення, яке звикло до війни та агресії, приватні корпорації укладають угоду з льотчиками-винищувачами, щоб вони брали участь в бойових операціях один проти одного. А мирні жителі дивляться по ТБ повітряні бої у реальному часі та обговорюють їх подібно до футбольних матчів. Молодий пілот Юічі Каннамі, який воює на боці Ростоку, прибуває до невеличкої бази Уріс, яка знаходиться під командуванням молодої жінки Суйто Кусанаґі. Юічі молодший за неї, оскільки він кілдрен – генетично модифікована людина, яка, досягнувши підліткового віку, більше не старіє. Новачок швидко освоюється на базі та втягується у повсякденне життя пілотів, проте через декілька бойових вилетів починає помічати дивні речі. Поступово він розуміє, що завдяки зближенню з Кусанаґі може знайти відповіді… Та чи принесуть вони полегшення?
Приємного перегляду
GweanMaslinka Літо 2008
3 роки і 7 місяців тому
1 769
sashko san
ПЛЕЄР
8.9/10 (9)

СХОЖЕ АНІМЕ

АдмінКО
Дата: 2 серпня 2016 10:34
Після перегляду враження неоднозначні. Дійсно і причепитися до нічого, адже дивився від початку до кінця з легкістю, але як такого посилу (глибокого) в сюжеті я не знайшов. Трохи бойовика, трохи кохання. Але головний герой виявися цікавим, та й те ким він був раніше, додало інтересу до перегляду. Ну і в кінці вже було легко здогадатись, хто той новачок, що прибув на базу.
  • Інформація
    Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.