Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Привид в латах: Синдром самітника (ТБ-2)

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2004
Жанр: Кіберпанк, Пригоди, Фантастика
Режисер: Каміяма Кенджі
Студія: Production I.G
Серій: 26 з 26
Ролі озвучували: Павло Скороходько, Наталія Романько

Дивитися Привид в латах: Синдром самітника (ТБ-2) онлайн

У майбутньому межа між цифровим і фізичним світами помітно стерлася, кібертроніка змінила життя людства до невпізнанності, створивши новий синтетичний рівень існування й звівши людей у єдину Мережу. Однак зближення живих організмів і машин виявилося обтяжене найнебезпечнішими наслідками, надавши зловмисникам небачені досі можливості маніпулювання людською свідомістю. Для запобігання подібним технозлочинам і був створений Дев'ятий Відділ. Цей елітний підрозділ поліції сканує як фізичний, так і кібернетичний світи для виявлення шкідливої діяльності хакерів, кібер-терористів і машин, що сказилися. У випадку необхідності затримання злочинців вирушає оперативна група професіоналів, кожен зі членів якої має особливі якості. Бато, людина, начинена електронікою, має сталеві очі й потужні біцепси з титаніуму. Детектив Тогуса, людина без будь-яких кібер-додатків, збагачує команду своєю ірраціональною інтуіцією. Веде групу непереборна Матоко Кусанагі, напівкіборг-напівлюдина. Коли в дії така блискуча група, яку в політичній сфері прикриває шеф Дев'ятого Відділу Арамакі й споряджена вражаючими військовими технологіями, світ може спати спокійно.
Приємного перегляду
Зима 2004 / QTV / Тоніс
6 років і 8 місяців тому
4.3К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.5/10 (10)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
AMDAtlonUA Анімешник
Дата: 30 березня 2019 22:45
Мабуть поляки подивившись це аніме надихнулись на свій Cyberpunk 2077
 • Перекладач
  Дата: 26 березня 2017 23:49
  Словники, не словники… Лати — це різновид обладунку (кольчужний, панцерний, лускатий…), так історично з часів Русі склалося. Переважно в нас використовували збалансовані середні обладунки, котрі одночасно давали гарний захист, були доволі вільні у рухах і дозволяли не переобтяжувати того ж коня, бо була необхідність як воювати з кочівними лучниками зі сходу, так й важкоброньованими з заходу. Лати мають переважно сенс важкого обладунку, тож тут в назві це ще й відіграє певну ціль, оскільки обладунок того єства є важким для ноші в сенсі психології, життя та долі героїні. Хоча й реально наче в неї там титановий скелет структури, й важить вона всього рази в півтора більш за людину такої ж статури.

  Гадаю, на цьому питання назв відпадають. Просто тут у назві закладений певний сенс та гра слів, тож кожен намагається перекласти згідно своєї уяви та розуміння. Гадаю, тому й так багато різноманітних варіантів.
 • Захарій Чорний Анімешник
  Дата: 26 березня 2017 20:44

  Pan_Oleksandr
  ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D1%82%D1%8B
  uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%BA видало на введення лати
  і звідки ввійшло в українській вжиток , а ну ж поясніть ?! 

  я б скорше екзокістяк назвав - латами, а ті протези обладунками :)

  а ще сподобалась назва пива PuKav - 11-й серії. 
 • Pan_Oleksandr Редактор
  Дата: 21 березня 2017 21:07
  Захарій Чорний, ні лати це українське.
 • Захарій Чорний Анімешник
  Дата: 21 березня 2017 19:32
  Чому в латах (російське), а не в обладунках ???