AniTube » Аніме » Детектив » Монстр / Monster

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проект і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.
Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Монстр

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Monster
Рік випуску аніме: 2004 - 2005
Жанр: Детектив, Драма, Триллер
Режисер: Коджіма Масаюкі, Урасава Наокі
Студія: MadHouse
Серій: 27 з 74 (24 хв.)
Переклад: Мінус-один
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Монстр онлайн

1986 рік. Федеративна республіка Німеччина. Геніальний японський нейрохірург, який блискуче проводить навіть найскладніші операції, Кендзо Тенма працює у лікарні “Ейслер Меморіал”. Одного разу він рятує хлопчика, якого було поранено в голову з вогнепальної зброї під час убивства його батьків. Ця подія назавжди змінює життя доктора Тенми. Згодом відбувається серія убивств, у тому числі і завідуючого лікарнею. Таким чином Тенма стає новим завідуючим. А хлопчик, який вижив після операції, та його сестра-близнючка таємничо зникають з лікарні.

Через дев’ять років вбивста у місті Дюссельдорф починаються знову. Один із співробітників лікарні стає жертвою вбивці, а Тенма – головним підозрюваним. Лікарю доводиться покинути роботу нейрохірурга та переховуватись від поліції, а також шукати справжнього вбивцю.

Історія Наокі Урасави – це калейдоскоп характерів та доль, ситуацій та виходів з них, злетів та падінь. Аніме зачіпає безліч тем: чи варто рятувати життя вбивці, чи рівноцінні людські життя, що є братська любов та багато інших. Цей психологічний трилер рекомендовано для перегляду всім, хто втомився від заштампованих сюжетів.
Приємного перегляду
Осінь 2004 GweanMaslinka
тиждень і 6 днів тому
5.6К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.5/10 (25)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
dot Анімешник
Дата: 12 червня 2020 02:59
https://pastebin.com/raw/Yqct3Pfx
 • Gwean Кавайний меценат
  Дата: 21 квітня 2019 10:56
  Black king,

  Озвучення заморозили не через те, що є цікавіші проекти, а через те, що такі старі аніме, як «Монстр», мало кому потрібні. І працювати над купою серій для того, щоб його подивилося дві-три людини не хочеться. Для самих озвучувачів це аніме 10/10 і одне з кращих, що виходило за всі часи.
 • Black king Анімешник
  Дата: 21 квітня 2019 00:36
  Багато хто називає "Монстра" шедевром, та це насправді далеко не так. Перші серії, як і основна сюжетна лінія дійсно класні, тут в мене немає заперечень, але її "розбавляють" відвернто нудними, примітивними другорядними серіями, які до осн. сюжетки мало причетні. Як правило передбачити хід подій в них не складає для мене великих труднощів, а персонажі дуже однобокі й епізодичні, в деталі вдаватись не буду бо прикладів просто маса. Не здивований в тому що озвучення заморозили, є купа цікавіших проектів.
  Автори "Монстра" явно хочуть взяти глядачів кількістю, як персонажів так і міні-історій, а не якістю. Думаю якби більшість тих "тру-сторі" вирізали, скоротили сюжет то результат був би зовсім іншим, а так то багацько серій викликають в мене тільки ліниві, меланхолічні позіхання.
  На 6-7 балів з 10.  
 • Серафікус Перекладач
  Дата: 4 листопада 2018 17:00
  Послухайте, вибачте за посилання, але, здається, на цьому сайті є повний сабопереклад цієї аніми: http://kilesa.tk/monster/ . Може хтось його сюди все кинути? Буде весь тайтл із сабами. Бо ГіМ казали, що поки вихід озвучення затримається, але це таке аніме, що не гріх і в сабах подивитися - аби лиш усе побачити
 • Pan_Oleksandr Редактор
  Дата: 17 жовтня 2018 19:22
  Nightmare03, додав торент, але на майбутнє, до не завершених релізів не додаємо торент.
 • Nightmare03 Анімешник
  Дата: 17 жовтня 2018 13:40
  А скачати нажаль взагалі ніяк?((
 • lyubomyrko Анімешник
  Дата: 7 травня 2018 15:22
  Аніме дуже сподобалось, опенінг, музика, нпруга в аніме, дякую за переклад, чекаю озвучення наступних серій.

 • Grand_Central Анімешник
  Дата: 9 квітня 2018 09:20
  Але ж іде і на цім їм дякуєм!)
 • Viktor Анімешник
  Дата: 7 квітня 2018 23:33
  Тяжко йде озвучка
 • Міша Ремiцький Анімешник
  Дата: 13 листопада 2017 13:01
  дуже дякую за переклад