Наприклад, 

Небо і земля: Бій без правил

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Монстр

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2004, 2005
Жанр: Детектив, Драма, Сейнен, Триллер
Режисер: Коджіма Масаюкі, Урасава Наокі
Студія: MadHouse
Серій: 74 з 74 (24 хв.)
Перекладали:
Мінус-одинKingGalant
Ролі озвучували:
GweanMaslinka: GweanMaslinka
Togarashi
:

Дивитися Монстр онлайн

1986 рік. Федеративна республіка Німеччина. Геніальний японський нейрохірург, який блискуче проводить навіть найскладніші операції, Кендзо Тенма працює у лікарні “Ейслер Меморіал”. Одного разу він рятує хлопчика, якого було поранено в голову з вогнепальної зброї під час убивства його батьків. Ця подія назавжди змінює життя доктора Тенми. Згодом відбувається серія убивств, у тому числі і завідуючого лікарнею. Таким чином Тенма стає новим завідуючим. А хлопчик, який вижив після операції, та його сестра-близнючка таємничо зникають з лікарні.

Через дев’ять років вбивста у місті Дюссельдорф починаються знову. Один із співробітників лікарні стає жертвою вбивці, а Тенма – головним підозрюваним. Лікарю доводиться покинути роботу нейрохірурга та переховуватись від поліції, а також шукати справжнього вбивцю.

Історія Наокі Урасави – це калейдоскоп характерів та доль, ситуацій та виходів з них, злетів та падінь. Аніме зачіпає безліч тем: чи варто рятувати життя вбивці, чи рівноцінні людські життя, що є братська любов та багато інших. Цей психологічний трилер рекомендовано для перегляду всім, хто втомився від заштампованих сюжетів.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 2004 / GweanMaslinka / Togarashi
тиждень і 2 дні тому
181K
9.5/10 (480)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Kishou Анімешник
Дата: Сьогодні, 01:36
Одне з кращих, динаміка сюжету плавна, дуже гарно розподілений хронометраж. Головні персонажі детально розкриті, їхні мотиви природні, кожний чесно діє за власним переконанням.
 • Nasvort Анімешник
  Дата: 30 листопада 2023 16:01
  10/10 Аніме змушує подумати

 • Engardian Анімешник
  Дата: 30 листопада 2023 01:18
  Аніме топ, від перегляду отримав найкращі вайби та емоції, йде в список моїх улюблених. Тіпи знизу, що пишуть про те яке аніме "душне", "розтягнуте" та "незрозуміле" - бажаю вам бути більш уважними.
 • Качур, який бачив деяке лайно Анімешник
  Дата: 15 листопада 2023 22:41
  ДОДИВИВСЯ
  ФУУУУУУУУХ
  НУ І ДУШНО
  Перші 10 серій були переглянуті за день, останні 10 серій – пів року.
  Розтягнуто і місцями надто закручено, можна було б все втиснути в серій 30-40.

  Загалом задоволений мораллю. Мальовка особисто мені приємна. Анімація нормальна, виконує свою функцію. Екшена замало навіть в екшен сценах, але терпимо. Купа дивовижних збігів, дотичних подій які опосередковано впливають одна на одну і при цьому все пояснюється тим що "Ну Йохан так все і задумував".

  Загалом аніме хороше, але душне
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 27 жовтня 2023 22:59
  Цитата: twinArmaggedons
  Yandere-kun,
  На жаль чи ні, але вже не памятаю що там було та до чого. Але виправдання сьюшності то таке діло у таких творах (не тільки)...=/ Та й Роберто там по різному себе вів (по відношенню к мгг-сью теж), але вже не памятаю контекст і це добре, бо коли памятав багато срачів було і ніхто нічого не зміг нормально аргументувати (далеко не тільки мені) і т.д. А про логіку цього тайтлу, багато чого тут замінили умовності, приклад розслідування "генія-детектива" Рунге майже через все оповідання та відкіля взявся геній Йохана Ліберта + чого ще коштував момент як він т.д.
 • twinArmaggedons Анімешник
  Дата: 27 жовтня 2023 22:22
  Yandere-kun, Ну от як ваші слова можна сприймати всерйоз, коли ви попросту не слідкували за сюжетом, ось елементарний приклад:
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 22 жовтня 2023 15:01
  Цитата: Istonbel
  Переглянувши аніме повністю, можу точно ствердити, що образ Йохана мене розчарував.. Я очікував побачити неймовірно складного і багатогранного, елегантного і кмітливого антигероя із своєю філософією, а побачив йобаного екстрасенса і психа, злодія, мотивація якого обмежується типовими онтологічними роздумами.
  Цитата: Istonbel
  Історія тримається на сюжетних умовностях, раптових збігах, які в кінцевому підсумку залишають неприємний післясмак, ніби автори мене вважають до такого степеня наївним, щоб вірити в реалістичність цих подій. Браво, Йохане Ліберте! Із захопливо-піднесеного стану на початку перегляду, ти залишив мене із нерозумінням й обуренням у кінці! Маестро темної психології і психоаналізу. 
  Такі ж самі були питання та враження. Такого не очікував + хайпа у тайтла було (від Йохана більше очікував + а від виявмвся пародіей на Ганнібала Л.=/)... багато після перегляду шукав відповідей, потім, коли їх не отримав (насправді питань ще більше стало=/ і це ж детектив!!!) писав та були сильні срачі від фанбоїв, бо це аніме "свята корова аніме", одна з... Багато хто, всі виправдовували різними моментами, що багато хто не розуміє, як автор малював Прагу, ключову мету його ідей ("гумманізм", кожне життя важливе - це все автор брав у одного філософа, не пам'ятаю вже), тематику тощо.
 • Istonbel Анімешник
  Дата: 22 жовтня 2023 10:29
  Переглянувши аніме повністю, можу точно ствердити, що образ Йохана мене розчарував.. Я очікував побачити неймовірно складного і багатогранного, елегантного і кмітливого антигероя із своєю філософією, а побачив йобаного екстрасенса і психа, злодія, мотивація якого обмежується типовими онтологічними роздумами.
  У тегах до аніме немає містики, але завдяки чому тоді .
  Йохан - персонаж без слабкостей, ЖОДНОГО разу він не знаходився у вразливому положенні, у мене таке відчуття, що навіть

  Історія тримається на сюжетних умовностях, раптових збігах, які в кінцевому підсумку залишають неприємний післясмак, ніби автори мене вважають до такого степеня наївним, щоб вірити в реалістичність цих подій.
  Браво, Йохане Ліберте! Із захопливо-піднесеного стану на початку перегляду, ти залишив мене із нерозумінням й обуренням у кінці! Маестро темної психології і психоаналізу. 

 • LilWormix Анімешник
  Дата: 9 жовтня 2023 00:08
  Чудово.тільки трішки затягнуто
 • Vihola Анімешник
  Дата: 27 серпня 2023 01:28
  Божественно
 • Ми турбуємося про вас
  Якщо вам не виповнилося 18 років, то покиньте цю сторінку, оскільки це аніме може негативно вплинути на Вас.
  Так мені є 18 років
  Ні мені немає 18 років