Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Токійський восьмибальний

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2009
Жанр: Аніме, Драма
Режисер: Тачібана Масакі
Студія: Bones, Kinema Citrus
Серій: 11 з 11 (1 год. 0 хв.)
Переклад: MadGuy
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Токійський восьмибальний онлайн

Життя тринадцятирічної дівчинки Мірай вкрай нудне та одноманітне: зранку вона йде до школи, потім забирає молодшого брата, вертається додому, прибирається у кімнаті, готує вечерю, і так день за днем. Дівчина переживає кризу підліткового періоду, тому часто злиться, огризається, бурчить, а також мріє про те, щоб усі, хто її дістає, нарешті повмирали. Під час літніх канікул, одного сонячного дня, коли Мірай разом з братиком Юкі їде на виставку роботів на штучний острів Одайба в Токіо, на місто обрушується землетрус величезної сили і руйнує все на своєму шляху. І тепер Мірай збирається знайти братика, якого втратила з поля зору через катастрофу, та разом з ним повернутися додому.
Незважаючи на те, що "Токійський восьмибальний” – аніме-катастрофа, сюжет акцентується не на динаміці руйнування міста, а на трагедії звичайних людей, яких кожен із нас може зустріти в реальному житті.
Приємного перегляду
Літо 2009 / AniUa / GweanMaslinka
7 років тому
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.3/10 (22)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 28 травня 2021 22:21
Дуже дякую за переклад та озвучення, надзвичайно зворушливий серіал, із трагічним закінченням, проте описані події фактично зобов'язують саме до такого завершення розповіді. Крім цього також сподобалася сама епізодична постановка подій, така розповідь більше нагадує спогади головної героїні, ніж "документальний" перелік фактів, адже очевидно, що всі ці речі проходять через сприйняття дитини і з часом залишаються в пам'яті найбільш емоційні моменти. Єдиною недовершеною складовою проекту залишається графіка, хоча можливо таким був задум авторів, так як і в реальному житті деталі картинки спогадів завжди нечіткі та розмиті, тим більше, що це ніби спогади дитини. Тому не варто звертати увагу на шаблонність зображення, а спробувати пережити трагедію разом із персонажами, уявити те емоційне зрушення, якого вони зазнали в скруті, та врешті прийняти їх бажання жити далі. І саме таким чином досягається найбільше прагнення дівчинки, адже вона так хотіла, щоб її сприймали як дорослу, допоки не зрозуміла, що спершу повинна стати такою сама. Ще раз хочу подякувати за чудову адаптацію неймовірного проекту, успіхів вашій команді й надалі!
 • Сірий Анімешник
  Дата: 30 травня 2018 00:06
  Просто щось неймовірне
 • aniwa1996 Анімешник
  Дата: 14 грудня 2017 23:27
  1000 із 10 і без слів.
 • Creep Анімешник
  Дата: 3 жовтня 2017 21:09
  Ехх.. а я вже надіявся на щасливий кінець. Підстава
 • lyubomyrko Анімешник
  Дата: 21 серпня 2017 15:44
  Аніме зачепило за живе, замислився над своїм життям, про своїх близьких.
 • Uta Анімешник
  Дата: 2 червня 2017 14:01
  *плак-плак*

 • Vovanchikos Анімешник
  Дата: 4 грудня 2016 00:48
  Дуже мало є таких аніме, які змусили б мене плакати. І ця бібліотека "плаксивих" аніме поповнилася. 10 з 10. Просто шикарне, правда кінцівка ну вже дуже розтягнута:
 • АдмінКО
  Дата: 11 червня 2016 11:22
  аніме клас, але кінець пічальний [2] :crying:
 • karina Анімешник
  Дата: 15 червня 2015 22:47
  аніме клас але кінець пічальний :crying:
 • sashko san АдмінКО
  Дата: 6 лютого 2015 14:21
  Дякую.

  --------------------