Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Сталева тривога? Фумоффу (2 сезон)

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2003
Жанр: Комедія, Пригоди, Школа
Режисер: Такемото Ясухіро
Студія: Kyoto Animation
Серій: 12 з 12
Ролі озвучували: Олексій Семенов, Тетяна Пиріжок

Дивитися Сталева тривога? Фумоффу (2 сезон) онлайн

Другий сезон серіалу (як і подальші) випущений іншою компанією, створювався іншим режисером. За характером «Фумоффу» сильно відрізняється від першого сезону, являє собою майже пародією на «Сталеву тривогу». З сюжету повністю виключена вся «бойова» складова, що стосується роботів «Міфрілу», боротьби з терористами і КДБ. Весь час віддано «шкільній» темі: показу в комедійному світлі навчання Саґари Сосуке в школі, його звиканню до реалій мирного життя, одночасно з адаптацією школярів, перш за все, Чідорі Канаме, до співіснування з таким незвичайним однокласником. У двох серіях в сюжеті з’являється Теса, але не в звичній за першим сезоном ролі капітана і командира підрозділу, а як школярка і звичайна закохана дівчина.
Приємного перегляду
Літо 2003 / QTV
7 років і 5 місяців тому
4.6К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.4/10 (33)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
BErrSS Кавайний меценат
Дата: 15 липня 2019 16:57
За останні 15 років дивлюсь це аніме уже шостий раз, і знов регочу наче вперше.
  • Ridiculous Анімешник
    Дата: 16 червня 2016 12:49
    Серйозно сприймати це аніме не варто, бо з цього варто сміятись! Особливо смішний момент в 7 серії у 19:25 класний X-ray! Звичайно, шаблоненько, але все рівно смішно... А як С.Т.А.Л.К.Е.Р.а мене приємно здивувала 9 серія!
  • Jevjyk Анімешник
    Дата: 17 вересня 2014 20:47
    чесно кажучи дивився лише тому, що надіявся на адекватне продовження першого сезону. Сказати, що я розчарований- це нічого не сказати. Штам на штамові, все по шаблону, графа тільки класна, тільки ГГ погано намальовані, все інше шик :wassat: