УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Нечисть

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2010
Жанр: Готика, Драма, Жахи, Містика
Режисер: Аміно Тецуро
Студія: Doumu
Серій: 22 з 22 (22 хв.)
Переклад: Gwean, Maslinka
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Нечисть онлайн

Сучасність. Невеличке селище Сотоба, відокремлене від зовнішнього світу хвойним лісом. Життя тут плине розмірено, тихо і спокійно, доки не починається низка дивних смертей – помирають і старі, і молоді, і хворі, й здорові. Початкові симптоми в усіх схожі: слабкість, сонливість, низький тиск, – та місцевий лікар Озакі Тошіо ніяк не може визначити причину смерті. Разом зі своїм другом – ченцем храму – він починає розслідування…
Здавалося б, атмосферна містична драма про вампірів, але, насамперед, це аніме про людей, про темний бік людської природи, про страх смерті і жагу до життя, про добро заради зла і зло заради добра, про те, як чудовиська залишаються людьми, а люди перетворюються на чудовиськ.
Приємного перегляду
Літо 2010 / GweanMaslinka
8 років і 7 місяців тому
15K
9.0/10 (88)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Yandere-kun Анімешник
Дата: 7 вересня 2023 03:20
Продовдення.

Діалоги.Підсумок.

Чесно, складно давалася писанина, як і сам перегляд, бо як до цього всього ставиться... Просто шиза якась, бо місцями зайшло (задумка цікава і хороша, а от реалізація так собі), а місцями... Краще б цього не коли не бачив, чи тут просто показали справжнісіньке людство, з усіма "+" і "-"? (Правда "+" практично не було) Тож мене так від цього зараз верне? Не знаю, немає відповідей, але одне точно, такі в мене були враження лише після Вбивці Акаме. Все ж таки тут краще (там тільки з персонажами краще буде, і то далеко не з усіма), хоча такий же вінегрет, намішали всього завгодно, а вийшло... що вийшло. Причому зробіть менше серій (16 наприклад), було б набагато краще.

Оцінка.

На той момент було 7, хоч це багато і післе вона дуже впала, бо треба було все перетравлювати... хоча якщо є що, бо... Вистачить, бо продовжувати багато довго і нудно + те саме і з розбором різних ситуацій, діалогів, персонажів і іншого, воно того все не варте.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 7 вересня 2023 01:13
  Продовження.

  Персонажі.


  Можливо ще буде ще одна частина мабуть.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 4 вересня 2023 14:04
  Продовження + обережно! Є спойлери.

  Але блін, як взагалі до цього ставиться, якщо цей тайтл намагалися порівнювати з Vampire: The Masquerade — Bloodlines, коли боротьба людини та звіра у VTMB у рази краще показана. Там вампіри чи шабаш, чи його противники, перші уподібнилися звірові всередині у найгіршому зі своїх проявів, а другі намагаються нормально жити убиваючи у собі звіра. Тут же цього і близько немає, і тільки пару вампірів (дівчина медсестричка наприклад) намагалися з цим усім у собі боротися, проте нічого в них до ладу не виходило, бо монстр брав над ними гору або вони просто вмирали. Причому як цих шабашитів виставляли з сірою мораллю, коли вони шантажували інших новоприбулих, вбивали без будь-якої жалю неугодних (які ніякої небезпеки їм не являли), із задоволенням і усмішкою (маніака?) пили кров без тіні сумнівів, а багато інших індивідів і зовсім від вбивств іншого отримували задоволення, особливо сподобався момент із соплями та сльозами, як складно жити вампіру (ще ось момент з вампіршою, яка одна з багатьох кричала про жалість до себе і своєї Долі, хай як і багато інших кинула все на самоплив. Суть у тому, що вона вбила всю свою сім'ю, в розрахунку на те, що вони повстануть, своїх дітей, чоловіка та його батьків, при цьому останні прийняли її в сім'ю і полюбили і Її всим своїм єством, коли вона сама була з неблагополучної сім'ї, вона не стала за них боротися, не лягла через них кістками, а просто їх убила і залишилася зовсім однією, причому шантажувати її було практично нічим, тільки ними, не рахуючи розрахунку, що вони теж стануть вампами), а потім йде сцена де Мегумі каже: "Приємно коли ненависний чоловічок страждає". Це був тип натяк на те, що якщо був нормальний за життя, то таким залишишся в тілі вампа? Ні, так не працює, бо тобі доведеться пити і спрагу ніяк не перебореш, а донорська кров як у VTMB не спрацює, а альтернативного варіанта не було, тільки один – убивай. Тож у чому тут відносності? Тут явно боротьба видів за життя, і вампіри тут сильно в невигідному становищі, бо вони лізуть зі своїм статутом вбиваючи людей, причому у кожного своя мотивація, а кількість тих, хто сумнівається ... було не більше 5 в тайтлі, якщо не 3, а то й двох=/

  Можливо ще буде продовження.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 4 вересня 2023 03:39
  Продовження + обережно є спойлери!

  Хорор.

  Тут крім одного моменту на самому початку писати більше нема про що "фейспалм", та про що писати, коли тут жахи прямі такі і бродять всякі тянки з рожевим волоссям (ок у неї образ такий, але невже не можна було все-таки зробити суворішу стилістику в багатьох моментах?)... а в напружені моменти грає спокійна музика... у перші з таким стикаюся. Цирк якийсь через що смішно від цих та інших безглуздостей. Причому з трилером теж саме що і з хорором, спочатку трохи було якесь напруження, далі все увійшло в норму або буденність, та й взагалі цього всього до ладу і не було.


  Вампірська тематика та відносності.

  Тут все в принципі непогано (вампірська тематика), бо бачив речі, які набагато були гіршими. Причому подекуди намагаються й якісь теми підняти, причому серйозні. З іншого боку, ці теми або банальні, але придатні, або їх просто так розкривають і подають, що навіть не знаєш як до цього ставиться. Та відразу ж зрозумів про що буде мова в тайтлі, коли дрібна вампірша заговорила з ченцем (що всі хочуть їсти і жити, що люди полюють і їдять як тварин, так і самих себе, навіть не замислюючись над цим і не відповідають. менш у тайтлі підводять до такої моралі, що вбивати нікого не можна або потрібно підходити до цього з розумінням... І все ж, за монологами/випадами того ж ченця (з ним окрема історія, яка ґрунтується на розпачі та самоті, але так... знайшов собі подружку в результаті=/), мораль така, що "якщо до тебе будуть лізти в будинок вбивати або грабувати, нічого зробити відвертої агресії не можна буде і потрібно сидіти, труситься, а ще краще навести рушницю собі під підборіддя і вистрілити", бо ВСЕ ХОЧУТЬ ЖИТИ і ЇСТИ (до речі в цьому сенсі, в "Клейморі" на кшталт говорили, мова про харчовий ланцюжок була: "Хіба люди оплакують корів, свиней, овець, яких вживають у їжу? Зовсім ні. Для них у цьому немає нічого протиприродного, адже тварини не належать до їхнього вигляду, такі закони природи. Вони логічні" - Рифул із Заходу). Так, вони намагаються різні теми показувати і піднімати, але воно все один одному настільки суперечить, що можна тільки одне написати, тільки одну мораль: життя - це боротьба і виживає виключно сильний).

  Буде можливо ще продовження. • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 4 вересня 2023 01:29
  Продовження.

  Психологія.

 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 3 вересня 2023 02:19
  Можливо ще буде продовження.

  Не знаю з чого починати, бо в голові все дуже перемішалося. Враження, до цього тайтла не раз писав - що вони після перегляду бувають змішані чи суперечливі, але такого ще й правда не було - коли частково сподобалося, а частково від нього навіть нудило... тому просто розіб'ю на різні підпункти і писатиму по них. + Цьому тайтлу замість багатьох лівих жанрів, треба було б написати - божевілля, бо воно тут найбільше переважало.

  Мальовка.

  Вона дивна, і все-таки в принципі вдала, нехай витягнутий дизайн персонажів (на зразок Код Гіас) сильно впадав у вічі, а там ще химерні та недоречні зачіски, як і недоречний фансервіс на кожному кроці - вони дуже били по антуражу.

  Музика.

  Тут все добре, багато композицій підкреслювало те, що відбувається, але не завжди, бо бувало в напружений момент грала умиротворююча і спокійна музика. Що це за фігня? У плані атмосфери все теж погано, спочатку ще щось було, а далі все зійшло нанівець, бо не саспенса, ой, та нічого не було, одна нудьга і пофігізм.

  Детектив.

 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 23 серпня 2023 22:05
  Цитата: BodyaAnime
  Ну що сказати, аніме мені подобалось до 7серії, бо з початку була така атмосфера що у мене кілька раз були мурашки по шкіри особливо тоді коли хлопець знав що дівчина яка померла коли її бачив думав що це галюцинації, ви спитаєте чому мені подобалось до 7серії, тому що саме в 7серії люди думали що це акась епідемія вбиває усіх, але коли виявилось що це не чистаста сила, тоді аніме перетворюється на детективний екшин ну тупо скрімаків врази стає менше, я розумію що є фанати цього аніме тому не судіть мою хвору думку. Якщо ви хочете щось подивитись наніч в компанії це аніме має підійти. Дякою усім хто озвучува та перекладав це аніме!
  Мені теж свого часу не сильно зайшло, навіть більше мінус і краще б не дивився. Спочатку було непогано чи придатно, а згодом... багато чого там було сильно затягнули, чому хотілося часто скипати всю цю справу. Лінь щось більше писати або відгуки старі кидати=/
 • BodyaAnime Отаку
  Дата: 5 серпня 2023 18:19
  Ну що сказати, аніме мені подобалось до 7серії, бо з початку була така атмосфера що у мене кілька раз були мурашки по шкіри особливо тоді коли хлопець знав що дівчина яка померла коли її бачив думав що це галюцинації, ви спитаєте чому мені подобалось до 7серії, тому що саме в 7серії люди думали що це акась епідемія вбиває усіх, але коли виявилось що це не чистаста сила, тоді аніме перетворюється на детективний екшин ну тупо скрімаків врази стає менше, я розумію що є фанати цього аніме тому не судіть мою хвору думку. Якщо ви хочете щось подивитись наніч в компанії це аніме має підійти. Дякою усім хто озвучува та перекладав це аніме!
 • Нікка Вейн Анімешник
  Дата: 16 липня 2023 14:33
  дуже класне аніме
 • Hanako Анімешник
  Дата: 19 червня 2023 19:01
  Дуже дякую за прекрасну озвучка та переклад uu На мою суб'єктивну думку непоганий тайтл, який несе в собі цікаву проблематику пов'язану з моральними цінностями та суспільними нормами, що переплітається з роздумами про життя та ріками крові (Ех.. люблю таке). Однак, в мене є декілька питань до світобудови цього аніме. Зокрема, мене бентежить спосіб вбивства нечисті. В серіалі вказано, що в цих істот не б'ється серце та вони мають температуру тіла як у мерців, звідси виходить, що в них немає кровообігу, але при цьому єдиний спосіб їх убити це зупинити саме кровообіг. Як на мене це трішки не логічно.