Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

16+

Експерименти Лейн

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 1998
Жанр: Деменція, Драма, Фантастика
Режисер: Накамура Рютаро
Студія: Triangle Staff
Серій: 13 з 13 (23 хв.)
Переклад: Gwean, Maslinka
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Експерименти Лейн онлайн

На поверхні: історія про чотирнадцятирічну школярку Лейн, яка отримала електронного листа від померлої, що спонукав Лейн до досліджень Мережі за допомогою новішого комп'ютера.
Глибше: картина взаємодії реального та віртуального світів, спроби осягнути та інтерпретувати буття, зрозуміти свою роль, сенс у житті.
Ще глибше: пошуки себе і пошуки Бога, суцільна самотність і водночас абсолютна свобода.
І ще глибше...
"Експерименти Лейн" - класика жанру кіберпанк; психоделічне, філософічне, стилістично вивірене аніме, яке завдяки піднятим у ньому питанням залишається актуальним у наш час, наші дні.
Приємного перегляду
Літо 1998 / GweanMaslinka
5 місяців і 3 тижні тому
6.6К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.2/10 (30)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
1995kenny Анімешник
Дата: 7 листопада 2021 17:14
Ех якби ще переклади написів, а то доводиться з перекладачем сидіти. Але все рівно дякую!
 • TrIgeR_256 Кавайний меценат
  Дата: 6 вересня 2021 18:01
  Дякую за переклад та озвучення, насправді цікавий проект, що містить роздуми про поступову комп'ютеризацію світу та взаємодію між реальним (фізичним) і мережево-віртуальним суспільствами. Серіал практично не містить бойових сцен, тому більше концентрує увагу на психологічних аспектах та проблемах особистості, які виникають при різному сприйнятті себе в реальному та віртуальному середовищах. Якщо відкинути дещо застарілі графіку та зображення комп'ютерної техніки, то решта складових проекту залишилися доволі актуальними й після 30 років з його появи, чому також сприяє непогана адаптація українською, за що раз дуже вдячний.
 • RomixAA Перекладач
  Дата: 12 травня 2021 23:09
  досить цікаве, залишає теми для роздумів. Не сказав би, що воно сире чи недороблене, автори справді постарались. Кінцівка не дуже зрозуміла, лишається фантазувати над тим хто така Лейн, але звісно ж, нумо всім любити Лейн)

 • David3638 Анімешник
  Дата: 8 грудня 2020 20:12
  Експерименти Лейн спочатку планувалась як гра. Але потім вийшов Євангеліон. Десь з цього моменту пішла моду на незрозуміле, заплутане аніме. Щось незвичне, дивне. Тому "Експерименти Лейн" швидко стали аніме.

  Погано це? Ні, це було ідеальним рішенням! І, як не дивно, саме в цей момент був застій в жанру кіберпанк і Лейн стала для глядачів цього жанру таким приємним сюрпризом, як для подорожнього оазис в пустелі, який пив останній раз 3 дні назад. Тут читач мене запитає "А при чому тут кіберпанк?" І справді, при чому? Тут нема злих корпорацій, які бажають захопити світ чи ще щось таке. Тут нема високих технологій. Тут нема головного принципу кіберпанка - "High tec, Low life". І це правда. Але цьому аніме не треба нічого з перечисленого. Воно бере нашу реальність(майже) і починає ставити питання. 

  Які? Я вам їх не скажу! І не тому що я жадний, або я намагаюсь заховати істину, щоб ніхто її не побачив. Просто якщо я скажу ці питання, ви будете налаштовані на них. І в такому випадку не помітите інші, які я не сприйняв.

  Якщо ви вирішили дивитися це аніме — запам'ятайте одну річ: "Автор тут мертвий, якщо глядач бачить так це аніме, то так воно і є, якщо інший глядач по іншому — це теж правильно. Богом тут є глядач."

  Це аніме потрібно дивитися. Не на фоні, не відволікаючись. Чисто сісти і дивитися. Спокійно, вдумливо. Після чого спокійно видохнути і посміхнутися. Бо ви тільки що побачили шедевр. 
 • Lil Mizuki Анімешник
  Дата: 5 липня 2019 23:24
  Pan_Oleksandr,
  Аххххх. Дуже дякую
 • Pan_Oleksandr Редактор
  Дата: 3 липня 2019 18:03
  Так і не дочекався((
 • Pan_Oleksandr Редактор
  Дата: 2 липня 2019 16:00
  Lil Mizuki, а будь ласка?
 • Lil Mizuki Анімешник
  Дата: 2 липня 2019 15:39
  Залийте на інший плеєр.
 • Pan_Oleksandr Редактор
  Дата: 16 червня 2014 12:41
  Kvitka, hi
 • Kvitka Анімешник
  Дата: 16 червня 2014 05:20
  Отакої! Досить неочікувано!!! Це одне з моїх улюблених аніме! Дякую, що додали на сайт!!!