AniTube » Аніме » Деменція » Експерименти Лейн / Serial Experiments Lain

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

16+

Експерименти Лейн

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 1998
Жанр: Деменція, Драма, Фантастика
Режисер: Накамура Рютаро
Студія: Triangle Staff
Серій: 13 з 13 (23 хв.)
Переклад: Gwean, Maslinka
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Експерименти Лейн онлайн

На поверхні: історія про чотирнадцятирічну школярку Лейн, яка отримала електронного листа від померлої, що спонукав Лейн до досліджень Мережі за допомогою новішого комп'ютера.
Глибше: картина взаємодії реального та віртуального світів, спроби осягнути та інтерпретувати буття, зрозуміти свою роль, сенс у житті.
Ще глибше: пошуки себе і пошуки Бога, суцільна самотність і водночас абсолютна свобода.
І ще глибше...
"Експерименти Лейн" - класика жанру кіберпанк; психоделічне, філософічне, стилістично вивірене аніме, яке завдяки піднятим у ньому питанням залишається актуальним у наш час, наші дні.
Приємного перегляду
Літо 1998 / GweanMaslinka
6 років тому
4.5К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.0/10 (21)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
David3638 Анімешник
Дата: 8 грудня 2020 20:12
Експерименти Лейн спочатку планувалась як гра. Але потім вийшов Євангеліон. Десь з цього моменту пішла моду на незрозуміле, заплутане аніме. Щось незвичне, дивне. Тому "Експерименти Лейн" швидко стали аніме.

Погано це? Ні, це було ідеальним рішенням! І, як не дивно, саме в цей момент був застій в жанру кіберпанк і Лейн стала для глядачів цього жанру таким приємним сюрпризом, як для подорожнього оазис в пустелі, який пив останній раз 3 дні назад. Тут читач мене запитає "А при чому тут кіберпанк?" І справді, при чому? Тут нема злих корпорацій, які бажають захопити світ чи ще щось таке. Тут нема високих технологій. Тут нема головного принципу кіберпанка - "High tec, Low life". І це правда. Але цьому аніме не треба нічого з перечисленого. Воно бере нашу реальність(майже) і починає ставити питання. 

Які? Я вам їх не скажу! І не тому що я жадний, або я намагаюсь заховати істину, щоб ніхто її не побачив. Просто якщо я скажу ці питання, ви будете налаштовані на них. І в такому випадку не помітите інші, які я не сприйняв.

Якщо ви вирішили дивитися це аніме — запам'ятайте одну річ: "Автор тут мертвий, якщо глядач бачить так це аніме, то так воно і є, якщо інший глядач по іншому — це теж правильно. Богом тут є глядач."

Це аніме потрібно дивитися. Не на фоні, не відволікаючись. Чисто сісти і дивитися. Спокійно, вдумливо. Після чого спокійно видохнути і посміхнутися. Бо ви тільки що побачили шедевр. 
 • Lil Mizuki Анімешник
  Дата: 5 липня 2019 23:24
  Pan_Oleksandr,
  Аххххх. Дуже дякую
 • Pan_Oleksandr Редактор
  Дата: 3 липня 2019 18:03
  Так і не дочекався((
 • Pan_Oleksandr Редактор
  Дата: 2 липня 2019 16:00
  Lil Mizuki, а будь ласка?
 • Lil Mizuki Анімешник
  Дата: 2 липня 2019 15:39
  Залийте на інший плеєр.
 • Pan_Oleksandr Редактор
  Дата: 16 червня 2014 12:41
  Kvitka, hi
 • Kvitka Анімешник
  Дата: 16 червня 2014 05:20
  Отакої! Досить неочікувано!!! Це одне з моїх улюблених аніме! Дякую, що додали на сайт!!!