Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Король Тернів

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2009
Жанр: Надприродне, Триллер
Режисер: Катаяма Казуйоші
Студія: Sunrise
Серій: 1 з 1 (1 год. 50 хв.)
Переклад: MadGuy
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Король Тернів онлайн

Світ недалекого майбутнього був уражений смертельною хворобою - вірусом "Медуза". Однією зі спроб врятувати людство став проект кріогенного сну, організований групою "Вінес Ґейт". У 2015 році в околицях Шотландії декілька десятків обраних занурилися в анабіоз із надією, що через сотні років або зникне вірус, або винайдуть ліки. Дівчина з Японії Касумі Ішікі відправилася до кріогенної камери зі смутком у серці, адже її сестру-близнючку Шізуку не обрали для експерименту. Втім, більшість учасників, які віддали себе на милість науки і суперкомп'ютера A.L.I.C.E., також знали, що вони розлучаються з рідними і близькими назавжди.
Приємного перегляду
AniUa / GweanMaslinka / Осінь 2009
7 років і 6 місяців тому
2.9К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
8.3/10 (29)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 6 квітня 2021 22:31
Дякую за переклад та озвучення, цікавий за задумкою проект, у якому казка переплітається із фантастикою, але по суті своїй - це драма, у кожного героя своя, але разом вони збирають доволі пристойний перелік вад сучасного суспільства. З іншого боку, сюжет доволі заплутаний і події прискорюються, тому фільм переглядається на одному диханні й зовсім не дивно, якщо не один раз, ще раз дякую за чудову адаптацію команді G&M.
 • АдмінКО
  Дата: 2 серпня 2016 10:28
  аби ще щось не вигадувати, скопіюю з сайту Gwean'а з Maslink'ою)

  Досить неординарний фільм, враження від перегляду неймовірні. Почну з меншого – мальовка чудова, хоч трохи і розбавлена графікою, переклад і озвучення, як завжди чудові. А тепер щодо сюжету: на початку події розгортаються розмірено, все пояснюється, головне не пропустити дату в титрах (як я зробив спочатку, потім знов передивлявся). Ну а далі найцікавіше, – виживання та поступове розкриття загадки, кінець це взагалі щось, такого я точно не очікував. Задум у фільмі цікавезний, Та все одно гарна стрічка.
 • ratnikova Анімешник
  Дата: 5 травня 2015 22:24
  таке запуте аж під кінець зрозуміла фішку :recourse: але стоїть подивитися рекомендую hi