Наприклад, 

Юна з маєтку Юраґі

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Король Тернів

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2009
Жанр: Надприродне, Триллер
Режисер: Катаяма Казуйоші
Студія: Sunrise
Серій: 1 з 1 (1 год. 50 хв.)
Переклад: MadGuy
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Король Тернів онлайн

Світ недалекого майбутнього був уражений смертельною хворобою - вірусом "Медуза". Однією зі спроб врятувати людство став проект кріогенного сну, організований групою "Вінес Ґейт". У 2015 році в околицях Шотландії декілька десятків обраних занурилися в анабіоз із надією, що через сотні років або зникне вірус, або винайдуть ліки. Дівчина з Японії Касумі Ішікі відправилася до кріогенної камери зі смутком у серці, адже її сестру-близнючку Шізуку не обрали для експерименту. Втім, більшість учасників, які віддали себе на милість науки і суперкомп'ютера A.L.I.C.E., також знали, що вони розлучаються з рідними і близькими назавжди.
Приємного перегляду
AniUa / GweanMaslinka / Осінь 2009
10 років тому
5K
8.3/10 (44)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Ярослав. Анімешник
Дата: 21 січня 2024 18:09
 • 0
  Якщо подобається психоделіка, то тобі однозначно сюди.
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 7 листопада 2023 03:25
 • 0
  На свій час гарний (є нюанси, ті ж задники), динамічний і трохи (?) неординарний/незвичайний/своєрідний/сюрреалістичний тайтл із цікавим задумом, нехай у черговий раз мене і тут переслідували дежа-вю (можливо деякі твори з майбутнього взяли собі дещо, хоча не тільки, не важливо) і в принципі зрозумів у чому сенс ще до розв'язки (ех, VTMB=/), але й трохи помилився в той же момент (не було всієї бази, лише припущення, благо все до кінця розкрили). В цілому +/- добре все зроблено і поставлено, сценарно +/- теж з нелінійним, непогано так заплутаним сюжетом + не драма заради драми, а все цілком серйозно (хоч фінал так =/). Ех, подивився б його в першій 100 аніме... або хоча б до "Лицарів Сідонії"=/ Загалом, п/ф сподобався, а ось з оцінкою треба подумати, але скоріш за все - це не топ, бо цікаво до ладу не було, як і чомусь інтриги=/ Більше писати знову бажання немає, але теж можна було б=/ Може, колись перегляну за можливості і тоді... хоча швидше за все - навряд. Не бачу сенсу і так все зрозуміло (алегорії блін, давненько їх не зустрічав, якщо правильно пам'ятаю), якщо уважно дивитися.

  Велике дякую за переклад то озвучку.

  Ps
  Оцінка трохи здивувала, не думав що нижче 7 буде=/

  --------------------
 • DiamondDigger Анімешник
  Дата: 28 квітня 2023 20:22
 • 0
  Шизофренія це не жарт. Добре що автори нагадують про це за допомогою анімації.
 • TrIgeR_256 Отаку
  Дата: 6 квітня 2021 22:31
 • 1
  Дякую за переклад та озвучення, цікавий за задумкою проект, у якому казка переплітається із фантастикою, але по суті своїй - це драма, у кожного героя своя, але разом вони збирають доволі пристойний перелік вад сучасного суспільства. З іншого боку, сюжет доволі заплутаний і події прискорюються, тому фільм переглядається на одному диханні й зовсім не дивно, якщо не один раз, ще раз дякую за чудову адаптацію команді G&M.
 • АдмінКО
  Дата: 2 серпня 2016 10:28
 • 1
  аби ще щось не вигадувати, скопіюю з сайту Gwean'а з Maslink'ою)

  Досить неординарний фільм, враження від перегляду неймовірні. Почну з меншого – мальовка чудова, хоч трохи і розбавлена графікою, переклад і озвучення, як завжди чудові. А тепер щодо сюжету: на початку події розгортаються розмірено, все пояснюється, головне не пропустити дату в титрах (як я зробив спочатку, потім знов передивлявся). Ну а далі найцікавіше, – виживання та поступове розкриття загадки, кінець це взагалі щось, такого я точно не очікував. Задум у фільмі цікавезний, Та все одно гарна стрічка.
 • ratnikova Анімешник
  Дата: 5 травня 2015 22:24
 • 0
  таке запуте аж під кінець зрозуміла фішку :recourse: але стоїть подивитися рекомендую hi