Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

16+

Кайба

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2008
Жанр: Драма, Пригоди, Романтика, Фантастика
Режисер: Юаса Масааки
Студія: Madhouse Studios
Серій: 12 з 12 (24 хв.)
Переклад: Gwean, Maslinka
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Кайба онлайн

Аніме показує світ, у якому люди здатні відокремлювати спогади від тіла і робити з ними що завгодно: переносити з одного тіла в інше, продавати, стирати, підроблювати.
У центрі уваги опиняється хлопчик, який прокидається у невідомому місці. Він не пам'ятає, хто він, де живе, що означає діра в його грудях, знак на животі та що за фотографія у медальйоні на шиї. І в пошуках самого себе він вирушає у подорож по планетах разом з невідомою істотою, яка намагається його захистити.
Перша половина серіалу - окремий набір доволі жорстоких новел, а далі іде розповідь про особисту історію головного героя.

Додано торрент
Приємного перегляду
Весна 2008 / GweanMaslinka
7 років і 7 місяців тому
3.1К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.6/10 (10)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Nataly Кавайний меценат
Дата: 6 грудня 2021 02:19
Дане аніме з категорії тих, які запам'ятовуються та залишають стійкий емоційний слід. В першу чергу воно наповнене роздумами про людину та людяність. Що робить нас тим ким ми є? Тіло, спогади чи це любов у чистому її вигляді? Антуражем для цих розумів є майбутнє, у якому існує прірва між багатими та бідними. Як у вигляді фізичної хмари, що стирає спогади та роз'єднює світи, так і у можливостях - багаті живуть вічно, переселяючись у нові тіла, а бідні добровільно продають свої. Часто за безцінь.. Мальовка, без сумніву, виносить мозок. Принаймі спочатку. Але все ж вона дуже добре доповнює та підкреслює ті ідеї та атмосферу, в яку нас занурюють автори.
 Окрім лінії гг, є кілька історій/оповідань про пошуки, щастя та страждання людей у цьому новому світ - стеків пам'яті, змінних живих та штучних тіл. Мені даний тайтл по духу нагадує твори Рея Бредбері - сповнений надії та тепла(тут варто окремо згадати опеніг та ендінг), попри мінорний лейтмотив. Дякую за переклад та озвучення! Тайтл просто неймовірний!
 • TrIgeR_256 Кавайний меценат
  Дата: 7 грудня 2020 13:43
  Дякую за переклад та озвучення, дуже незвичний по стилю виконання проект і справа не тільки в графіці. Сюжет скоріше гамлетівський і ще багато що з класики, проте фантастика вносить оригінальність і тому цікаво додивитися до кінця.
 • BabaDook Анімешник
  Дата: 14 листопада 2020 22:37
  Дуже гарна мальовка. Аніме вартує того.
 • Pan_Oleksandr Редактор
  Дата: 22 червня 2014 17:06
  sashko san, додав)  hey 
 • sashko san АдмінКО
  Дата: 22 червня 2014 14:24
  Pan_Oleksandr, вже є остання серія цього чудового та незвичайного аніме. Додай, будь ласка!

  --------------------