Наприклад, 

Той, хто біжить по лезу: Чорний лотос

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Темний дворецький

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2008
Жанр: Історія, Комедія, Містика
Режисер: Шінохара Тошія
Студія: A-1 Pictures Inc.
Серій: 24 з 24 (24 хв.)
Перекладали:
Surgeon
Ролі озвучували:
FanVoxUA: SurgeonCruptHelga VictimSnovyda
UkraineFastDUB
:
AylaMaxx LightBoniStepalexInSnakeHoshi

Дивитися Темний дворецький онлайн

Альтернативна Англія XIX-го сторіччя, розкішний маєток графа Фантомгайва, дружня компанія незграбних слуг, над якими підноситься бездоганний Себастьян. Юний граф Сіель любить різні ігри, і численні здібності дворецького повсякчас знаходять ужитку. Адже ці двоє уклали важливий контракт, який стосується не лише кулінарних талантів Себастьяна.
Приємного перегляду
Осінь 2008 / FanVoxUA / UkraineFastDUB
рік тому
44K
8.9/10 (212)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
-Naruto- Анімешник
Дата: Учора, 18:59
Я третій )))
 • Drexsys Анімешник
  Дата: 3 березня 2024 09:09
  Цитата: yarunash27
  Невже я тут перша з 2024?
  P.S. дивлюсь це прекрасне аніме вперше, і після першої серії змішані емоції🫠
  Не перша
 • yarunash27 Анімешник
  Дата: 23 лютого 2024 22:44
  Невже я тут перша з 2024?
  P.S. дивлюсь це прекрасне аніме вперше, і після першої серії змішані емоції🫠
 • TrIgeR_256 Отаку
  Дата: 2 листопада 2023 22:00
  Дякую за переклад та озвучення.
 • Grenkin Анімешник
  Дата: 25 жовтня 2023 23:02
  Озвучка UFDUB, плеєр UFDUB - 22 серія не правильна, замість неї показує 24.
 • Валентина Почетова Анімешник
  Дата: 18 жовтня 2023 02:00
  Я не одна така, може хтось помітив у ендінгу де Себастьян навчає Сіеля історії і музиці на задньому фоні карту? Здається там намальовано Крим uu 
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 8 вересня 2023 22:31
  Цитата: Dynamics
  Мені відносини в дуеті Сіель-Себастьян нагадують інший дует Джона Коннора та Т-800 в Термінаторі 2. Дивовижна кількість аналогій  hey
  Хах, цікаве порівняння, вперше таке бачу)

  --------------------
 • Dynamics Анімешник
  Дата: 8 вересня 2023 22:06
  Мені відносини в дуеті Сіель-Себастьян нагадують інший дует Джона Коннора та Т-800 в Термінаторі 2. Дивовижна кількість аналогій  hey
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 8 вересня 2023 02:13
  Продовження.
  Можливо буде ще.

  Обережно є спойлери!

  Місцями подобалося, як Сіель умів відкидати особисте на задній план і розстановлювати пріоритети, які були важливішими на той момент. Також він дуже серйозний і пихатий, але вкрай залежний, хоч і вважав себе незалежним, хоч водночас багато в чому ні на що не здатний. Хороша іронія, бо так воно все й виходило. Правда тут є частка реалізму і не в одному аспекті, чого тільки вік його вартий, хоч він був головним. Причому неодноразово його відвідували сумніви у виборі власного шляху, гризли його деякі дилеми.

  Діалоги, і вони більшою мірою дуже непогані і подекуди несли величезний зміст і ідею, щоправда, прохідняку теж вистачало.

  Гумор же здебільшого легкий, є вдалий, є нормальний, а є і поганий... який ділиться на дві площини, вдалий, і не зовсім як зазвичай бісять моменти з позерством, хоча... є і вдалі, які відповідають характерам персонажів=/

  Сюжет та історія. Все це в основі своїй цікаве, інтригуюче і затягує. Таємниці та інтриги, секти, культи, містичний детектив (і не тільки) і розслідування + добре передана епоха, а також і те, як японці відмінно показали ангелів=/ Але є вкрай передбачуваними і награні моменти, які читаються без особливих проблем, а є такі сильні, як і повороти, що викликають ефект ВАУ. Те саме і по серіях, є хороші і дуже захоплюючі, а є так собі, які багато псують у плані цілісності картини, бо це дуже не серйозно. Також варто написати і про розшарування тогочасного суспільства, між верхами і низами. Проте сутність простолюдинів у цьому контексті теж вражало, і знову таки згадуєш тих хто писав проттой час, про те, що самі бачили у житті, нехай і країни дуже різні, але люди були приблизно однакові на своєму початку. Причому як легко маніпулювати простими і неосвіченими масами. До жаху (чи до сміху?) у багатьох відношеннях нічого не змінилося і так із самої зорі цивілізацій.
  Важливий момент. Оскільки минулий тайтл переглянутий мною був Вайолет Евергарден, то дещо заради порівняння написати:

  --------------------
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 7 вересня 2023 02:54
  Так як маю слабкість до Вікторіанської доби або початку 20 століття(від чого Стімпанк як жанр один з моїх улюблених),як побачив епоху в якій проходитиме цей серіал, відразу ж був на всю увагу. Причому було пристойно історичних моментів, посилань на різні культури/міфи/епоси. Японці вкотре доводять, що можуть в інші культури, нехай і під своїм соусом, правда колорит все одно присутній і не слабкий (при цьому вони можуть намішати ще кілька, як вони успішно ввели китайців, а потім і індусів. І який був колорит, сенс і цілі ідеї з усього випливали, нічого не кажучи про посилання).Тут відразу ж на думку спало The Case Files of Lord El-Melloi II. Але це так... 1 приклад з безлічі подібних.

  Якщо чесно, спочатку хоч і були сильні моменти, то місцями було дуже(?)нудно і часом починав шкодувати, що взявся за цей тайтл, але згодом він на повну міру розцвів і розкрився як миловидна, але ключа квітка.

  Мальовка придатна, але не без деяких вад, хоча після Kaichou wa Maid-sama до цього спокійно звикаєш. Музика відмінна і відображає багато з того, що відбувається на екрані, а також місцевість і т.д. де відбувається дія сюжету/історії + ламповий церковний хор додається, який додає добру містичність. Завзятий і вдалий опенінг додається так само, як і два придатні ендінги. Все це було дуже приємно слухати.

  Персонажі.
  Насамперед сподобалося, що вони не розмінювалися на пацифізм, а діяли за обставинами. Є вдале розкриття історій, особистостей та характерів. І не важливо, що в серіалі вистачало персонажів Сью, причому один з них на перших ролях, але те, до кого він належав, все це виправдовувало. Загалом і в цілому персонажі нормальні,багато хто з них інтригував і був цікавим, особливо ті, хто був на перших ролях, вони подкупували місцями своєю віртуозністю і таємницями. Також і часом розкриттям, розкриттям яке не очікуєш побачити, хоча деякі ще до того було зрозуміло, що вони не такі прості, як здається на перший погляд. Коротше кажучи, неодноразово було таке, що зовнішній погляд був оманливий. Сіель і Себастьян, привабливі за своїм персонажем, але чогось їм не вистачало. Але напишу лише про перше.

  Мабуть ще буде продовження.

  --------------------