Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Токійські хресні

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2003
Жанр: Драма, Комедія
Режисер: Сатоші Кон
Студія: Madhouse Studios
Серій: 1 з 1 (1 год. 32 хв.)
Переклад: Gedet, Hoshi
Ролі озвучували: Deity, PhilosophUA, Maksym28, Rise, Русалка, irennneri, Hoshi, MeloRin, Ayla, Uta, Ninja, Rainy984, DpaHbaLT, Maxxlight, Reniko, VOLCUA

Дивитися Токійські хресні онлайн

На Різдво трапляються дива. Це давно відомий факт. От і ця історія про диво. Троє безпритульних знаходять покинуте дитя і вирушають на пошуки його батьків. Дорогою їх веде Божа рука, адже це Святвечір і знайдуть вони не лишень дім для маляти.
Приємного перегляду
Літо 2003 / UkrDub / UkraineFastDUB
5 місяців і 3 тижні тому
3.7К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
9.4/10 (27)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 8 травня 2021 20:37
Дякую за переклад та озвучення, надзвичайно цікавий фільм, один з небагатьох, що демонструє реальне ніппонське життя, навіть у такий незвичний спосіб. Токійські безхатьки мало чим відрізняються від таких же з інших мегаполісів різних країн, а комічні ситуації лише підкреслюють драму кожного з них, проте всі без виключення персонажі мають одне переконання - людське життя безцінне і за нього варто боротися будь якими засобами. В аніме використано багато метафор та відсилань, підняті непрості і серйозні проблеми, проте стиль викладення та комедійність більшості ситуацій дозволяють сприймати його легко та позитивно, ще раз підкреслюючи символізм Різдва не як конкретної історії, а як стан душі кожного з нас.
Ще раз дякую за адаптацію, із задоволенням переглянув не один раз.
  • Beelzebub1051 Анімешник
    Дата: 23 липня 2015 22:32
    Як на мене одне із найліпших творінь Медхаусу.Хорошо комедія з чудовим сюжетом.Обов`язк
    ово до перегляду.Особливо зимою.