» » » Психопаспорт / Psycho-pass

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проект і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.
Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Психопаспорт

Оригінальна назва: Psycho-pass
Рік випуску аніме: 2012
Жанр: Антиутопія, Кіберпанк, Триллер, Фантастика
Режисер: Шіотані Наойоші
Студія: Production I.G
Серій: 22 з 22 + 11 (Розширена версія) (23 хв.)
Переклад: Onizuka, Gwean, MadGuy
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Психопаспорт онлайн

У 2112 році стало можливим визначити психічний стан будь-якої людини та ймовірність скоєння нею злочинів. Якщо коефіцієнт злочинності виявляється занадто високим, особа повинна пройти лікування, або ж підлягає знищенню. Виконанням цієї задачі займаються спеціальні команди з Бюро Державної Безпеки, до складу яких входять потенційні злочинці (так звані "Карателі") та слідчі поліції, які здійснюють нагляд над своїми підлеглими. Члени кожної команди отримують особливу зброю - Домінатор, який здатний стріляти лише по тим, чий коефіцієнт злочинності перевищує допустиму норму. Ідеальне суспільство живе в майже повній безпеці, доки не з'являються люди, здатні обійти систему.
Приємного перегляду
Осінь 2012 GweanMaslinka AniUa
3 роки і 12 місяців тому
7 345
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.5/10 (58)

СХОЖЕ АНІМЕ

Шора Аой Анімешник
Дата: 28 грудня 2013 13:39
Як же давно я чекала чогось подібного!!! Чогось динамічного, серйозного і психологічного.
Графіка , персонажі , характери .. все вийшло шалено цікавим і більш ніж гідним !Музика надзвичайна ! Опенінг і ендінг були заслухані до дірок !!! Музика взагалі як не можна краще вписалася в атмосферу аніме.
Загалом , я навіть не знаю які слова підібрати , щоб описати весь захват, що викликало це аніме ! Я була б щаслива , якби такий якісний сюжет зустрічався частіше. Вся ця історія зі світом майбутнього , віртуальною реальністю , системою Сивіла , противниками цієї системи , Домінатором (як способом визначення коефіцієнта злочинності ) , ідеєю про нове " безпечне " суспільство - все це настільки захоплююче, що мені надзвичайно сумно від того , що ця історія закінчилася. А заключні моменти серіалу , на мою думку , шикарні. Дуже зворушило. Згораю від нетерпіння! Хочу продовження!!! Моя оцінка 9 з 10.
 • Luko Анімешник
  Дата: 24 лютого 2014 00:13
  Погоджуюсь з попереднім коментарем Шора Аой: я також шукала щось таке ж динамічне, серйозне і сильне - щось, що залишило б переглядача в роздумах не на один день. І, відверто кажучи, цілком серйозно можу назвати це аніме одним з кращих з усього того списку, що мені довелось досі переглянути. Воно надзвичайне!
  Перш за все, захват викликає те, що Уробуті Ген, головний сценарист, не побоявся доторкнутись до таких тем, як політика, а особливо диктаторська політика, що маскується під демократію, як це часто буває в нашому світі. Ідея "ідеального" суспільства теж є не новою для жителів нашої планети - вона зустрічалась не раз, і не раз зникала безслідно, адже не існує ідеалу - у всьому є свої мінуси. Звісно ж, я теж з нетерпінням чекала б продовження, але лише через те, що з задоволенням переглянула б щось настільки ж круте ще раз. Багато хто злився через те, що кінець розмитий, проте це особисто для мене - ще один плюс аніме. Загалом, поставити оцінку мені досить важко: як на мене, 9 - занадто мало, але 10 - занадто багато, тому, з вашого дозволу, сміливо виношу вердикт - 9,5.
 • El Jaho Анімешник
  Дата: 12 липня 2014 13:56
  Дивовижне Аніме, гарна анімація, цікавий та оригінальний сюжет. До перегляду РЕКОМЕНДУЮ)
  У кожному Аніме є свої плюси та мінуси, так і в Психопаспорті проте плюсів значно більше.

  Щодо українського озвучування: Голоси приємні, гарна дикція дабери молодці, хоча переклад над перекладом з англ. чи рос. треба ще працювати, бо є вилика частка рос. слів (суржик) у тексті. Особливо мене дратував "Хазяін" чим укр. слово "Господар" їм не догодило?) та це вже дрібниці. Приємного вам перегляду))
 • bills_spirit Редактор
  Дата: 14 липня 2014 15:20
  El Jaho, здається мені, Ви не дуже в українській мові і літературі розбираєтеся, якщо називаєте "хазяїна" суржиком) http://sum.in.ua/s/khazjajin

  Українській мові притаманна синонімічність, тому перш ніж казати, що це суржик чи ні, перевірте його за тлумачними словниками.
 • El Jaho Анімешник
  Дата: 14 липня 2014 15:36
  bills_spirit,
  Так я перевірив, ви маєте рацію, проте я ніколи не чув щоб хтось вживав це слово в українській мові, зазвичай вживають "Господар", "Власник" тощо. "Хазяїн" вживають дуже часто у російській мові це слово уособлює всі поняття що пов'язані з власництвом, окрім того в перекладачах ви знайдете завжди рус. "Хазяїн" а український еквівалент йому "Господар".
 • Сальний Хіккі Анімешник
  Дата: 11 березня 2015 05:44
  Крутяк!Така собі комбінація дез ноута і привида в обладунках.
 • ZlaZ Анімешник
  Дата: 4 квітня 2015 08:20
  На любителя) :smile:
 • Aviarry Анімешник
  Дата: 9 травня 2015 11:31
  Для мене це аніме - нова класика, яку повинен переглянути кожний. Музичне оформлення -неперевершене, графіка - на висоті, но самі ідеї hi ...
  Штучний інтелект, що управляє життям людей, безвільне й байдуже до оточуючих суспільство, що перестало думати своєю головою... Все настільки нагадує сучасніть і найближче майбутнє, хоча й трохи перебільшено, аж мурахи по шкірі :angry: . 10 з 10
 • Ksenya_n_p Анімешник
  Дата: 13 серпня 2015 15:32
  Дякую усім командам за переклад та озвучення цього дійсно цікавого аніме.
  Підтримую думку Aviarry, лише у серіалі хоч трохи думають про людей, а в нас - ні(щоб не сказати образливими словами)
  Переходимо до 2-го сезону!
 • Ад-ва Анімешник
  Дата: 13 березня 2016 19:56
  Хтось знає аніме схоже на це
 • Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.