» » » Black Clover / Чорна конюшина

Чорна конюшина DUB

Оригінальна назва: Black Clover
Рік випуску аніме: 2017
Жанр: Комедія, Пригоди, Фентезі, Шьонен
Режисер: Йошіхара Тацуя
Студія: Studio Pierrot
Серій: 11 з 51 (24 хв.)
Переклад: bills_spirit
Ролі озвучували: Surgeon, Crupt, MariAm

Дивитися Чорна конюшина онлайн

Астер і Юно ще немовлятами були залишені під дверима однієї церкви, і відтоді стали нерозлучні. Іще в дитинстві вони дали один одному обіцянку побачити хто з них стане Королем Магів. Вони дорослішали і відмінності між ними ставали все більшими, Юно був генієм у магії, з потужною силою та відмінним контролем над нею, а Астер взагалі не користувався магію і розвивав фізичну складову. У 15 років вони мали отримати свої грімуари, тоді Юно отримав книгу з чотирилисною конюшиною з легенди, а натомість Астер не отримав нічого. Тим часом, як і передбачав Юно, правда щодо сили Астера відкрилася і він тримав грімуар із п'ятилисною "чорною конюшиною". Відтак двоє друзів прямують власними шляхами, намагаючись досягти однієї мети.
Приємного перегляду
Осінь 2017 FanVoxUA
2 дні і 6 годин тому
1 828
Олександер
Вибір плеєру
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА

СХОЖЕ АНІМЕ

  NagaSaki_Kun Анімешник
  Дата: 5 жовтня 2017 21:06
  Дякую за озвучку!
  Сподіваюся, що ви продовжите озвучення цього аніму
  AnGemoN Анімешник
  Дата: 5 жовтня 2017 21:48
  NagaSaki_Kun, цілком і повністя Вас підтримую =)
  EvGaS Перекладач
  Дата: 11 жовтня 2017 07:25
  Подививсь ще не перекладену другу серію: це провал. Для мене серіал мертвий.
  bills_spirit Перекладач
  Дата: 11 жовтня 2017 11:42
  EvGaS, ну вам вічно мої серіали не подобаються, тож я не здивована. Але я б цей серіал ще так рано не хоронила. Йону вони теж спершу розтягнули так, що я після манґи на неї не могла дивитися. Але вже з 8-ї серії пішли точно за манґою. І це таки став один з найкращих серіалів. А ви то дивитеся серіал аж після виходу всіх серій, то хороните вже після другої в онґоінґу. Де логіка?
  EvGaS Перекладач
  Дата: 11 жовтня 2017 14:19
  Цитата: bills_spirit
  EvGaS, ну вам вічно мої серіали не подобаються, тож я не здивована. Але я б цей серіал ще так рано не хоронила. Йону вони теж спершу розтягнули так, що я після манґи на неї не могла дивитися. Але вже з 8-ї серії пішли точно за манґою. І це таки став один з найкращих серіалів. А ви то дивитеся серіал аж після виходу всіх серій, то хороните вже після другої в онґоінґу. Де логіка?

  Є й такі, які подобаються. Й таких наче не меншість з того, що бачив.
  Зі Світанковою була зовсім інша ситуація, і перші серії б не назвав слабкими, а навпаки - гарно обіграним класичним вступом до фентезі «під Китай». Та навіть в того ж серіального Ескафлону, який під Китай не мімікрує, такий самий початок.: вороги спалили рідну хату (палац).

  Мабуть просто не дуже добре пояснив своє ставлення до Конюшини — до перекладу претензій не маю. Просто переглянувши 2 серії мені не вистачає фантазії, аби уявити щось, як тепер серіал міг би викрутитися з виритого самим для себе прямого тунелю. Тобто, йому залишається або тепер котитися по намічених рейках, або вчудити якусь алогічну дурницю. Й обидва виходи мене не радують.
  bills_spirit Перекладач
  Дата: 11 жовтня 2017 15:01
  EvGaS, та я й про переклад нічого ніби не казала. А якраз про сюжет. Якщо порівнювати, то він мені нагадує Сім Смертних Гріхів, хоч тут і нема аж так багато рас. Початок Конюшини затягнули, бо 2-3 серії це майже що філери! Події четвертої будуть аж нарешті за другою главою манґи. Тож я тепер теж схиляюся до думки, що в цьому серіалі справді може бути 50+ серій, незважаючи на те, що томів всього лише 13. Домалюють вигадане, розтягнуть наявне... Коротше, дивимося далі. Поки не сильно нудно)
  Korito Анімешник
  Дата: 3 листопада 2017 20:33
  Коли ж наступні серії ? Так і кортить подивитися щееее

  NagaSaki_Kun Анімешник
  Дата: 3 листопада 2017 22:28
  Korito, щотижня по одній серії
  bills_spirit Перекладач
  Дата: 6 листопада 2017 10:24
  тримайтеся, народ, тут таки буде 51 серія, як я й напророкувала.
  Stayler Анімешник
  Дата: 6 листопада 2017 11:50
  bills_spirit, а його через це не кинуть.?
  bills_spirit Перекладач
  Дата: 6 листопада 2017 12:23
  Stayler, ну це ж я перекладаю. поки я це не покинула, то й озвучувачі будуть озвучувати. Так само як Боруто. Більше перекладати нікому, тому якщо мені остаточно обридне, такий варіант не виключений)
  Korito Анімешник
  Дата: 6 листопада 2017 22:23
  Не покидай прошу класне аніме , а російською дивитися нехочу тупо в них виходить. А ви молодці. Ще хотів спитати ви з рос мови на українську переводите чи з японської?


  bills_spirit Перекладач
  Дата: 6 листопада 2017 23:37
  Korito, з англійських субтитрів, але частково й на слух з японської. 
  Ridiculous Анімешник
  Дата: 21 листопада 2017 21:38
  Серія №6
  ....
  Капітане!!! Меліодасе!!!

  А так, то цілком Нарутоподібне аніме у фентезі світі.
  Geo_corp Анімешник
  Дата: 4 грудня 2017 19:05
  Ох і розтягують сюжет, але сподіваюся в честь цього філерів завозити не будуть. Дивитися серії цікаво і легко є над чим посміятися, особливо сюжет затягує після 4 серії. Капітан Ямі це щось з чимось коротше кажучи топовий перс і Юно нічогенький. Для мене поки що найбільшим мінусом сього тайтлу є Каджівара Ґакуто (сею Астера) я все розумію дебют і всяке таке, але як же він переграє і це ще слабко сказано. Дякую за українізацію! 
  Sumy_NBi Анімешник
  Дата: 4 грудня 2017 19:52
  Особисто мені  сподобалось.Багато сказати неможу,досить непогано.Чекю вихід нових серій і дякую за дубляж!
 • Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.