» » » Бек: східний ударний гурт / Beck: Mongolian Chop Squad

Бек: східний ударний гурт DUB

Оригінальна назва: Beck: Mongolian Chop Squad
Рік випуску аніме: 2004
Жанр: Буденність, Драма, Комедія, Музичний
Режисер: Кобаяші Осаму
Студія: MadHouse
Серій: 6 з 26 (24 хв.)
Переклад: MadGuy
Ролі озвучували: Bitari, Атер Катта

Дивитися Бек: східний ударний гурт онлайн

На початку була Пісня - в це вірять багато народів, і не дарма музика все так само об'єднує нас через тисячоліття після початку писаної і неписаної історії. Бек - це аніме про молодих людей, які шукають свій життєвий шлях, і про вже відбулися людей, яким музика допомогла і допомагає в житті. Бек - це аніме про універсальну мову, якою можуть розмовляти різні покоління. А ще це аніме про сучасне суспільство, в якому сплески таланту і щирі пориви душі рано чи пізно стають частиною глобальної індустрії розваг. Можна сперечатися - добре це чи погано, але таким є світ, в якому ми живемо.

А взагалі-то, Бек - це розповідь про простого японського хлопця, 14-річного Танаку Юкіо, який волею долі зустрівся з молодим гітаристом Рюске Мінамі і, завдяки таланту, силі духу, простому і відкритому характеру, знайшов своє місце в житті, знайшов друзів і зустрів кохання. Це розповідь про пошук шляхів самовираження, на яких щирість і чесність приносять радість, а злість і лицемірство заводять у глухий кут. А ще це розповідь про зустріч непростих людей, які зуміли створити і зберегти рок-гурт, те саме ціле, яке набагато більше за суму доданків. Саме так і народжується справжня музика. Саме так вийшло одне з найкращих музичних аніме всіх часів!
Приємного перегляду
2 місяці тому
468
Pan_Oleksandr
Вибір плеєру
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА

СХОЖЕ АНІМЕ

  AnGemoN Анімешник
  Дата: 30 травня 2017 01:05
  Це - шедевр! Таке рідко коли зустрінеш... сумно усвідомлювати, що таких аніме стає все менше і менше(
  Справжні шанувальники аніме оцінять настільки чудовий витвір)
  EvGaS Перекладач
  Дата: 30 травня 2017 07:46
  На мою думку Офісний планктон Оззі та Дрогобич Метал Сіті кращі за Бека в тому чи іншому.

  Він якийсь… ну… тут 20 серій про те як усі опускають ганчірку-ГГ, і десь на 4 серії про спів, гру та сяке-таке. До речі, в англомовному дубляжі дівочий вокал був просто шікарєн, що викликало деякі лулзи, бо суперечило сюжету.
 • Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.