» » » Техноліз / Технолайз / Texhnolyze

Техноліз DUB

Оригінальна назва: Texhnolyze
Рік випуску аніме: 2003
Жанр: Драма, Кіберпанк, Пригоди, Фантастика
Режисер: Хамасакі Хіроші
Студія: MadHouse
Серій: 22 з 22
Переклад: Віталій Данмер
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Техноліз онлайн

Дія відбувається у місті Лукусс. У боротьбі за контроль над містом втановилася хитка рівновага між трьома фракціями: Орґано – організацією професіоналів з тісними зв’язками у злочинному світі в бізнесі протезів; Спілки Спасіння – групи фанатиків, чиї інтереси перетинаються з Орґано; та Раканом – об’єднанням мародерів, до якого входить переважно технолізована молодь. Керувати містом можна за допомогою “Техноліза” – передової технології, яка замінює частини людини потужною кібернетикою.
Сюжет обертається навколо чотирьх людей: Оніші – молодого, але високопоставленого члена Органо, Ран – дівчинки з даром провидиці, Йоші – таємничого відвідувача підземного міста з поверхні, Ічізе – скаліченого бійця, який втратив руку та ногу. Чим стане “Техноліз” для мешканців міста – спасінням чи карою?
Візуальне оформлення серіалу витримано у темних тонах. Дія похмурих пейзажів покинутих заводів, зруйнованих будівель з брудного бетону та іржавого заліза посилюється музичним супроводом у стилі ембіент і техно.
Приємного перегляду
Весна 2003 GweanMaslinka
рік і 9 місяців тому
1 723
sashko san
Вибір плеєру
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА

СХОЖЕ АНІМЕ

  Ukr_san Анімешник
  Дата: 6 грудня 2015 14:39
  Нестандартненько в багатьох сенсах: мальовка, розвиток. Цікава атмосфера.
  Mister_WHAT_ Анімешник
  Дата: 15 січня 2016 11:12
  Інтересно, хто поставив цьому аніме низьку оцінку (рейтинг 6,5)? Цікаво би було почути його думку, тільки такі фразочки як "воно нудне" не пройдуть...
  Mister_WHAT_ Анімешник
  Дата: 15 січня 2016 16:47
  О, тепер норм рейтинг: 8,3))) бо всякі там гаремники по десять балів мають, а тут таке... обідно було. crying Це аніме аж ніяк не для дитячої аудиторії з повільним розвитком сюжету, темною атмосферою та втраченим для людей світом. Тепер таких аніме годі і відшукати. Звичайно я не говорю що це шедевр, але аніме заслуговує уваги.
  Ад-ва Анімешник
  Дата: 15 березня 2016 19:17
  Я у шоці в першій серії перші слова прозвучали аж на 11 хвилині
 • Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.