» » » Ласкаво просимо до N.H.K.! / Welcome to the N.H.K.

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "відносини" трішки ясності!
Я не комерційний проект і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу за рахунок адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Твій сайт AniTube

Ласкаво просимо до N.H.K.! DUB

Оригінальна назва: NHK ni Yōkoso!
Рік випуску аніме: 2006
Жанр: Буденність, Драма, Комедія
Режисер: Ямамото Юсуке / Такімото Тацухіко
Студія: Gonzo
Серій: 24 з 24
Переклад: Houkiboshi
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Ласкаво просимо до N.H.K.! онлайн

Після того, як 22-річний Сато Тацухіро кидає коледж, він практично не виходить із дому, лише інколи навідується до супермаркету. Хлопець спить по 16 годин на добу. Так він проживає три роки. Раптом йому відкривається таємниця, що у всіх його проблемах з коледжем та відсутністю роботи винна гігантська таємна організація NHK.

Одного дня в його житті з'являється дівчина на ім’я Накахара Місакі, яка на диво багато знає про Сато. Вона пропонує укласти з ним контракт, за яким зобов’язується підтримувати його відновлення в суспільстві. Що це? Шанс для хлопця вільно почуватися в суспільстві, чи, може, черговий підступний план NHK?
Приємного перегляду
Літо 2006 GweanMaslinka
рік і 6 місяців тому
2 504
sashko san
Вибір плеєру
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА

СХОЖЕ АНІМЕ

  FoxCat Анімешник
  Дата: 15 квітня 2015 15:39
  Ну прямо майже ZOG laughing
  5700XM Анімешник
  Дата: 26 травня 2015 20:02
  вибачте за мою нахабність

  Переклад покищо долі не проводиться чи можна шукати деінде?
  Бо дуже хочу побачити все українською
  Дякую
  Gwean Анімешник
  Дата: 26 травня 2015 23:26
  5700XM,

  ми працюємо над ним. та чекати щоб подивитися доведеться довго. ми форсуємо інші проекти. цей поки що не в пріоритеті.
  5700XM Анімешник
  Дата: 29 червня 2015 18:40
  Сьомого епізоду невидно
  5700XM Анімешник
  Дата: 8 квітня 2016 23:29
  Величезне дякую. Файна робота
  Gwird Перекладач
  Дата: 12 червня 2016 22:14
  Безсумнівно це одне з кращих сюжетних аніме що я бачив, но тупість головного героя просто бісить
  AnGemoN Анімешник
  Дата: 22 червня 2016 12:08
  Прекрасне аніме, хоча не кожен його посилить .
  Проте до перегляду рекомендую однозначно.
  Дякую за старання над цим аніме .
  Zorik Анімешник
  Дата: 7 червня 2017 02:36
  Дякую ,що переводите музику.В россійській озвучці я такого не бачив.
  ZOXIN Анімешник
  Дата: 7 серпня 2017 23:18
  "Абаба абаба абаба танцюючий малюк-дорослий" aa

  Це один з шедеврів психологічної драми, трохи розбавлений комедійними елементами аби не нажахати глядача і перев'язаний романтичною лінією аби мати формальне закінчення. У ньому висвітлюються важливі соціальні проблеми сучасної Японії та пост-індустріального суспільства і психо-емоціональний стан та переживання кожної з них окремим персонажем. Також надаються прості, але хибні механізми "збереження внутрішнього спокою": це все світова змова N. H. K.; бога; input_own_character.

  Без гумору було б тяжко, бо впродовж перегляду хочеться і плакати, і сміятися, і кричати, і шепотіти, і зблідати, і шарітися, і ще багато чого. Та навіть з ним продивитися усе одним разом не вдасться, бо час від часу з'являється бажання зупинитися, поміркувати, пошукати, повивчати.

  Реалістичні любовні стосунки: герої не звалюються один на одного "бо так хоче режисер", а поступово притягуються маючи багато спільного та довго призвичаюються маючи відмінності.

  З одного боку головний герой наївний, слабкодухий та легко маніпульований дурень-конформіст. З іншого йому до снаги не піддаватися закону джунглів "або ти, або тебе" при цьому створюючи маску "хорошої людини" аби бути прийнятим у суспільство. Ще з іншого він не знайшов нічого краще ніж замкнутися наодинці. Ще з одного він чомусь прагне бути прийнятим у суспільство та отримати схвалення від інших. Чи може тому що всі люди того прагнуть, а може тому що він наївний, слабкодухий та легко маніпульований дурень-конформіст - то вже загадка. Загалом всі персонажі мають цікаві, ретельно продумані особистості.

  Чудово передана психоделічна атмосфера: як звуковими елементами та музикою, так і зміною чіткості малювання: від контрастно-деталізованого до майже зливання персонажа з фоном.

  Ніколи б не повірив що аніме надихне читати. Ні не мангу. "Ловець у житі" (aka "Над прірвою у житі").

  Загалом варто дивитися усім хто хоча б поверхнево цікавиться психологією чи має проблеми з соціальною адаптацією.

  "Абаба абаба, танцюйте, збільшуйтесь у кількості, розлітайтесь по всьому космосу! На Марсі, на Сатурні, по всій галактиці танцюватимуть малюки-дорослі!" we 
  Ukr_san Анімешник
  Дата: 8 серпня 2017 00:36
  ZOXIN, ого, ти так написав, що захотілося подивитися :-) 
  Vadym_Vadym Анімешник
  Дата: 18 серпня 2017 16:00
  Це, либонь, одне з тих небагатьох аніме, які змушують глядача не віддалитися від реального світу і потрапити на короткий час у вигаданий, як це зазвичай буває і з кінематографом, і з літературою, а навпаки, під іншим кутом подивитися на себе, на свої дії і на своє життя, за що цьому аніме честь і хвала. Схоже я бачив у "Паразиті", але там були вже більш загальнолюдські проблеми екології, дорослішання. А тут саме те, що може допомогти самовизначитися "мятежній" молоді, яка не знаходить свого місця у світі.
  Для початку варто згадати про історію створення аніме і, власне, соціальну ситуацію в Японії, адже ці два фактори допоможуть краще усвідомити проблематику аніме, і чому воно було створене саме так.
  Отож, є, по-суті, троє творів, які називаються "Ласкаво просимо до NHK": ранобе Такімоко Тацухіко, манга, зроблена за мотивами ранобе, і це аніме зокрема. Першоджерелом можна вважати ранобе, хоча певні елементи сюжету манги також є в аніме, але в іншому порядку і значно більше перероблені. В свою чергу, в ранобе немає багатьох сюжетних ліній з аніме, і взагалі все зроблено більш оптимістично. Автор новели, варто сказати, сам не один рік хікував, власне, саме тому й написав цю книгу. І книга, в принципі, нічим оптимістичним і не закінчується. Грубо кажучи, ще просто замальовки з психічного стану хіхікоморі, як він постійно думає про відновлення соціалізації, як його переслідують параноїдальні думки, і т. д. Він там особливо ніяких подвигів і не чинить, на відміну від аніме та манги. Остання ж, в свою чергу, орієнтована більше на прочитання заради самого прочитання. Тобто такої чіткої проблематики там немає, і ми просто читаємо про пригоди чувака, якому важко соціалізуватися й сміємося з нього (типу як у Ватамоте). А от у аніме, як на мене, зробили все найбільш гармонійно і логічно, обдумали цю проблему і всебічно її презентували.

   Тепер щодо ситуації в Японії. Взагалі, слід сказати, що там до отаку взагалі не дуже добре ставляться, і ця назва є образливою, а аніме там дивляться всі. Водночас, там є дуже серйозна проблема зі збільшенням кількості хіхікоморі та "травоїдних чоловіків", які не хочуть знайомитися з дівчатами, а хочуть дивитися анімки і поклонятися на вайфу. Та й менталітет японців близький до закритого і сором'язливого, тому їм складно з цим усім. Детальніше про це можна ознайомитися, наприклад, на ютуб-каналі Шамова Дмитра (щоправда, він російськомовний), який переїхав у Японію вже досить давно, читає багато японської л-ри і взагалі серйозно до цього підходить і добре пояснює всі ці реалії. Тому Сато не просто так соромиться свого стану, бо менталітет змушує його критикувати себе - це все добре відтворено в ранобе.
   

  Написав би більше, але пишуть, що коментар задовгий
  Vadym_Vadym Анімешник
  Дата: 18 серпня 2017 20:30
  А тепер щодо аніме. У коментарі вище згадували, щоголовний герой - конформіст і дурник, який всьому вірить, що це його риси, якперсонажа, і так було зроблено для того, щоб показати його неординарність.Особисто я не зовсім можу з цим погодитися. Як на мене, чіткий, песимістичний,з нотками іронічності, доволі ерудований образ старого Сато було замінено набільш інертний з тою метою, щоб показати нам всі грані маргінального життямолоді і проблем, які на них чекають. Цей спосіб творення сюжету можнапорівняти, наприклад, з Одісеєю (мандрує і бачить пригоди) Гомера,"Іліадою" Вергілія (ну й що тем душею кривити, Котляревського теж),"Божественною комедією" Аліґ'єрі... прикладів такого типу побудовиісторії безліч! Тобто герой тут слугує не стільки персонажем, скільки свідком іжертвою різних маргінальних молодіжних трендів - він побув і хіхікоморі, іотаку, і фанатом хентаю, і лоліконщиком, і членом групи самогубців, і жертвоюторговців-махінаторів, і запеклим задротом у відео ігри... чорт, це простозабагато, як для однієї людини, але саме такий "мандрівний" сюжет ідопоміг все це реалізувати, аби показати нам всю безцінь такого існування.
  Цікава і проблема пошуку Бога в цьому аніме.Варто сказати, що в ранобе цій ідейній стороні дається більша увага, там ітеорія змови, і пошук вищої сили гармонійно поєднуються, хоча і в аніме цьомуприділено досить уваги. Взагалі, змова - цікавий варіант для розгляду, адже узмову проти себе легко повірити, якщо хочеш високих результатів без зайвогодокладання зусиль. З теорій змов ще дідусь Еко посміявся у свєму "МаятникуФуко", і чудово розкрив цю тему. І в аніме це теж цікаво зреалізовано.Сато не розуміє, що за сила змусила його боятися людей, він звинувачує в цьомуОрганізацію, шукає винних, підозрює у змові знайомих, але водночас він і неможе протриматися без цієї віри, без неможливості повірити у те, що в своїхпроблемах винен тільки він, і ніхто інший, і цікаво, як ця віра розпилюєтьсяміж ним і Місакою, яка не вірила в бога і, навпаки, в усіх бідах звинувачуваласебе. У фіналі він змусив її повірити у те, що та Організація - це і є Бог, щоза ними щось стежить і щось спричиняє всі ці біди, і він готовий пожертвуватисобою заради тієї ідеї... але й тут провалюється.
  Дуже глибоке й неоднозначне аніме, однозначноварте шани й неодноразового перегляду, одним словом
 • Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.