» » » Самурай Чамплу / Samurai Champloo
16+

Самурай Чамплу DUB

Оригінальна назва: Samurai Champloo
Рік випуску аніме: 2004
Жанр: Бойове мистецтво, Історія, Пригоди, Шьонен
Режисер: Шін'їчіро Ватанабе
Студія: Manglobe Inc.
Серій: 26 з 26 (24 хв.)
Ролі озвучували: Катерина Буцька і Андрій Альохін

Дивитися Самурай Чамплу онлайн

Втративши маму, юна Фуу рік пропрацювала в чайній крамниці, а потім вирішила відправитися на пошуки людини, яка винна у всіх її нещастях. У Фуу була надійна прикмета: це самурай, який пахне соняшниками. Але як вижити в Японії епохи Едо, коли за кожним поворотом - бандити, які можуть тебе викрасти і продати в бордель, а єдиний друг - ручна білка-літучка?

Фуу пощастило: вона зустріла двох юних і при цьому вельми спритних бійців - колишнього пірата Муґена і роніна Дзіна. Заручившись їх підтримкою, дівчина вирушила в дорогу через всю країну. Не важливо, що в животі весь час бурчить, і немає ні грошей, ні документів - зате є незрівнянні здібності вплутуватися в неприємності!

При першій зустрічі Муґен і Дзін спробували з'ясувати, хто з них крутіший - і вони готові продовжити дуель при першій нагоді, проте головна проблема в тому, що у кожного з мандрівників своє минуле і небезпечні вороги, про яких вони навіть не підозрюють. Крім того ще не відомо в кого ж тих ворогів більше - в пірата, що грабував кораблі, у роніна, який убив свого вчителя, чи у дівчини-сирітки?
Приємного перегляду
Весна 2004 QTV
5 років тому
4 636
Pan_Oleksandr
Вибір плеєру
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА

ЗАВАНТАЖИТИ ТОРРЕНТ

   Для завантаження торенту потрібно - зареєструватися
   Для завантаження торенту потрібно - зареєструватися

СХОЖЕ АНІМЕ

  freddi Анімешник
  Дата: 21 грудня 2012 21:29
  Чому україномовні тільки перші 5 серій?( Всі інші з російським перекладом(
  Pan_Oleksandr Засновник
  Дата: 22 грудня 2012 00:16
  freddi, вибачте за нашу помилку. feel Ми її виправили, приємного перегляду_)))

  П.С.: Щоб поскаржитися на матеріал натисніть "Відео не працює!" під постером)

  --------------------
  Сальний Хіккі Анімешник
  Дата: 12 березня 2015 02:36
  Все с стилі Шін'ічіго Ватанабе...Шикос!8/10
  Sousou Анімешник
  Дата: 1 червня 2015 15:52
  До перегляду цього аніме не знав що в Японії був поширений гомосексуалізм в епоху Едо.
  Jevjyk Анімешник
  Дата: 26 липня 2015 02:00
  Sousou,
  а був? О_о
  Vadym_Vadym Анімешник
  Дата: 22 липня 2017 17:38
  Це аніме - збіса цікава і добре розказана історія (або ж багато різних історій, якщо хочете), але більше за все мені в цьому тайтлі сподобалася його прихована сторона, про яку хотілося б детальніше написати нижче. Взагалі, як на мене, уже назва чудово розкриває суть аніме: самурай (бо історія про самураїв) і чапмплу (це слово нерідко перекладають як "вінегрет", але суть цього слова ближча до значення: "змішувати та імпровізувати", що, можливо, і було зроблено в процесі створення, адже це аніме не базується на ранобе, манзі чи іншому першоджерелі, тому його автори могли вигадувати й складати все в процесі створення. З чим асоціюється це аніме особисто в мене? З грою, причому, з постмодерністською грою. Чому? Якщо поглянути на аніме уважніше, то можна побачити в аніме багато штампів і сюжетних перипетій, характерних для бойових аніме, прецінь вони виглядають свіжо та цікаво, щоб приваблювати до себе всіх і кожного - а це і є одна з головних засад постмодернізму (як приклад, можна згадати хоча б твори Умберто Еко, які теж орієнтуються як на "елітарну", так і "масову" аудиторії) Наступне: велика кількість анахронізмів, але це не промахи авторів, ні, це гра! Автори сміливо заграють як з японською традицією, так і з американською, і, як би комічно це не виглядало, нам демонструють, що в Японії епохи Едо (до слова, вирішальній в становленні японської культури, завдяки цій епосі і виникли такі традиції Японії, якими ми їх бачимо зараз) уже існували всі ті культурні напрацювання, які вважаються національними (якщо хочете) особливостями американців: графіті, реп, бейсбол, зомбі, фастфуди, наркотики, брейк-данс, толерантність до гомосексуальності, зачіски, одяг і т. д. Також цікава гра, яка показує, що Ван Гог малював свої соняшники завдяки меті Фуу, а також приємно було помітити алюзії на "Гамлета" Шекспіра в кінці (якщо не помиляюся) 17 серії: to be (or not to be) continued. В аніме цікавий і архетипічний спосіб подачі сюжету: подорож до далекої цілі і пригоди в процесі цього (можна згадати, як приклад, ще "Одіссею" Гомера, "Улліса" Джойса, "Подорож доктора Леонардо..." нашого Майкла Йогансена, народні казки і т. д.). Тобто, це аніме можна подивитися, як для розслаблення, так і з підключенням ерудиції та аналітичного мислення. Але при всьому цьому це не якийсь важкий для сприйняття твір, який хоче донести до глядача глибокий сакральний зміст, ні, автори просто граються з нами і насолоджуються своєю історією, а як розуміти їх алюзії і співставлення двох різних культур - то вже заняття глядача. Шкода, що на такі, без перебільшення, сильні картини звертають увагу так мало людей. Хотілося б написати ще (взагалі, здається, про це аніме можна цілу статтю написати), але й так уже забагато, гадаю, як для звичайного коментаря, та й все інше кожен глядач зможе тут сам відкрити для себе, гадаю, у цьому й полягає краса цього аніме
 • Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.